Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van különbség az uszkár és a...

Van különbség az uszkár és a pudli között?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nincs!

[link]

2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
90%
Pontosan ugyanaz, mint a krumpli, a kolompér és a burgonya között.
2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az uszkár angolul poodle, innen a pudli.
2014. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak fura mert a két szó egyáltalán nem hasonlít egymásra.
2014. szept. 24. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

a bizserefa és a villanyoszlop, mint szó hasonlít egymásra?:)))))))

omg!!!!!!!!!

2014. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem pl a Yorkshire terrier hasonlít a Yorkira, vagy a Dogo Argentino az argentin dogra. Ennek a két szónak meg semmi közös hangzása nincs. De mindegy. Csak nem gondoltam hogy van külön magyar szó az uszkárra. Biztos régebbi fajta.
2014. szept. 25. 07:25
 7/9 Sanuár ***** válasza:
46%

a törpe uszkárt, vagy a toy uszkárt javaslom, kicsi, nagyon-nagyon gazdiszerető, játékos, igazi szeretetcsomag. Esetleg középuszkárig elmehetsz. Azok olyan 15 kg-ig felmennek.

A toy az 2-2,5 kg. A törpe 3-5 kg. Nekem toy és törpe volt. Most is törpe van, és ha mégaz életben lessz kutyám, az kizárólag uszkár. Egy baj van csak, ha a bundáját nem tudod karbantartani, akkor kozmetikushoz kell járni vele. Nekem könnyü, vettem egy nyirógépet, és saját magam csinálom. Kaptam hozzá egy oktató lemezt, és nagyon szépen tudom nyirni. Persze mindig csak fazonigazitást csinálom, nem haagyom hogy tulságosan megnőjjön a bundája, mert akkor nehezebb rendben tartani. Imádják a gyerekeket. Igazi társak. Gyakorlatból tudom.

2014. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon cuki vagy, de eszem ágában sincs kutyát venni, már van egy, bőven leköt.
2014. szept. 27. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
a pudlit általában a nagyobb méretű uszkárra használják, amúgy mindegy
2014. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!