Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese 40. 000Ft-ért...

Bichon havanese 40. 000Ft-ért gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy bichont, csak nem ilyen 100.000Ft-okért. Szerintetek 40.000t-ért is lehet találni normális kutyust, aki nem beteges meg ilyesmik? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. szept. 24. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szomszédomnak, most 1 év körüli a kutyája amit Bichon havanese kutyának vett 30000 Ft. volt az ára. Fél éves koráig lakásban tartották és max a zárt udvarukra vitték ki. Amikor először láttam az utcán sétálva megjegyeztem neki, hogy miért ilyen furcsa kinézetű a palota pincsijük. Akkor mesélte el, hogy fajtatisztának vették, mint bichon havanese, de már rájöttek Ők is, hogy pekingi palota pincsi az apja a kutyának. Reklamáltak, de lerázta a nő őket azzal, hogy Ő mondta, hogy keverék. Ami ugye hazugság volt, mert fajtatisztának hirdette és amikor megvették is azt állította. Kutya azóta is meg van, mert megszerették. De 30000 Ft-ot adtak egy keverékért. Anyámnak áprilisben hoztak ingyen egy shar pei és foxi keveréket. Kicsit izgága a foxi vér miatt, de jó kutya az is.

Ha fajtatiszta kutyát akarsz, ne bízd a véletlenre, vagy olyantól vedd akit ismersz és megbízol benne, vagy tenyésztőtől, aki garanciát ad a kutya mellé.

Jó tenyésztők tuti nem vernek át. Régen egy ismerősömnek valami idegi baja volt a fajtatiszta kutyájának és 1 évesen altatni kellett. Természetesen a tenyésztővel is beszéltek és az is megnézte a kutyát és a következő évben adott nekik egy másik vérvonalból kölyköt, mellé 2 zsák kölyöktápot kárpótlásul.

2014. szept. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!