Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyi idő megszárítani...

Nektek mennyi idő megszárítani a kutyátokat, egy sima hajszáritóval?

Figyelt kérdés
Nekem mindig olyan sok idő, hogy a hátam is leszakad mire végzek:) Van valami technika amivel gyorsabban menne? Vagy ilyen pici hajszárítóval mindegy mit csinálok, ennyi idő lesz? Csak mert a kozmetikusnál ilyen nagyteljesítményű csövet láttam, amivel szárítja. Közben fésülöm állandóan, hogy szálljon a szőre, dehát nem gyorsít a folyamaton ez se, annyi hogy puffosabb lesz utána a szőre.

2014. szept. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. 1 nap. :) Teljesen esélytelen. Azalatt magától is megszáradna. Még ezzel is 20 perc:


[link]


Pedig ez 95 m/s sebességű szélvihart produkál.

2014. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fél óra után szoktam föladni, pedig ipari fodrász hajszárítóm van.
2014. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tyű, akkor ezekszerint esélytelen... Én tegnap olyan 2 óráig folyamatosan fésülgetve szárítottam meg, mert nem akartam nedvesen hagyni sehol... Mindig az van, hogy a hajlatainál, meg a lábainál kicsit nedvesen marad, aztán mivel elfárad a fürdetés közben, lefekszik aludni és bepállik, nedvesen marad a bőre, ahogy fekszik... Aztán kimegyünk sétálni és jól megfázik, meg vakarózik, meg minden... Na mindegy, akkor kéthavonra rápihenek a fürdetős napra:D
2014. szept. 26. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél te is egy vízkicsapatót! Gondolom nem olyan nagy a kutyád, kisebb teljesítményű is elég, amit már 50 ezer körül megkapsz. Nem mindegy, hogy 2 órát kínlódsz vele, vagy 5 perc alatt megszárítod!
2014. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Buta kérdés lesz, de nem fáj a kutyának, ha olyan erős "szél" fújja? Vagy nem kap huzatot? Vagy ez olyan gép, mint a kozmetikusnál? Havanese egyébként!
2014. szept. 26. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A havanese-t én törlöközővel töröltem meg alaposan, aztán letettem az olajradiátor mellé a párnáját. Szerintem 1 óra mulva már száraz volt, de nincs annyira nagyon hosszú szőre, kicsit vágtam belőle.
2014. szept. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy fáj! :) Persze a fülébe/orrába nem szabad belefújni, mert az nagyon kellemetlen, de a testén nem fáj. Én magamról is ezzel szoktam lefújni a szőrt kutyafésülés után. Jobb, mint bármilyen kefe. Ahogy írtad, a kutyakozmetikusok is ilyeneket használnak, úgyhogy ezek szerint a kutyád már hozzá is szokott és nem félne tőle. Huzatot se kap, mert meleg levegőt fúj.
2014. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!:)
2014. szept. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!