Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 másfél éves Námetjuhász...

Van 1 másfél éves Námetjuhász gyönyörü kutyám, fedeztetetni szeretnék vele . Annyi kérésem lenne hogy hány alkalommal vigyem el a szukához és mennyi időre hagyjam vagy engedjem hogy felvegye a szuka?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha t.k.-t nem is akarsz a kiskutyáknak, egy tenyészszemlét akkor is csináltass a kanodnál! Gondolom, szeretnéd, ha a kiskutyák egészségesek lennének, és erre a szűrés a garancia.
2010. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor tudás, háttér ismeret nélkül ne vágj bele, mert nagy kárt okozol. Mintha csak úgy nagyjából akarnál felépíteni egy házat.

Ha csak úgy összecsapsz két kutyát, az szaporítás.

A kölyköket nem fogjátok tudni gazdához adni, nagyon nincsen rá kereslet mostanában.

Ne tedd kérlek... azért pláne ne, mert a haverod megkért rá. Ha neki valóban tenyészszemlés, szűrt szukája van, keressen egy tenyésztői kant, vele fedeztessen.

Nem szeretnéd 3-5-10 kiskutyának az egész életét megbélyegezni azzal, hogy beteg lábakkal, fájdalmak között éljenek, ugye?

Nem szeretnéd 3-5-10 menhelyi, rácsok mögött élő kutyától elvenni az esélyt, ugye?

2010. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A dp szűrés 10 ezer forint körül van. A tenyészszemle 6000 Ft, a fedeztetési jegy, ami szintén kell, 2000. A diszpláziaműtét 400 ezer. Melyik éri meg jobban? A német juhász az egyik legbetegesebb fajta, nagyon gyakori a diszplázia!
2010. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13:52- es vagyok. Nem tenyészszemlét akartam írni, az kevésbé fontos szerintem. A dp szűrésre gondoltam, csak elkalandoztam.
2010. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tnácsokat ... Dp. szűrés a jövőhéten meglesz
2010. jan. 22. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!