Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy labrador retriev...

Szeretnék egy labrador retriever kiskutyát. Fiút vagy lányt válasszak?

Figyelt kérdés
Melyik az aranyosabb és rendesebb?

2014. szept. 27. 14:00
 1/9 anonim válasza:
24%

Szerintem a fiú és a lány is rendes,

de én kislányt ajánlanék, mivel

ha fiú akkor könnyen összeverekedik

a többi fiú kutyával, de ha lány

akkor nem lesz ilyen. :)

2014. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viszont álltalában a fiúknak mackósabbak
2014. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Labi kanom van. :D Szerintem maximum abban térnek el, hogy többet pisilnek, mint a szukák és tényleg egy + 5 kg-ot rá lehet számolni a felnőttkori súlyukra, de ennél többet nagyon nem és ezis megelőzhező, nagyon vigyázni kell, hogy azért 40-en túl ne menjenek, bár véleményem szerint már az is sok.. :) Szerintem gyönyörű és csodálatos fajta a Labrador, nem számít, hogy mi a neme. :) A szukák kicsivel könnyebben kezelhetőek, kevesebbet pisilnek, várhatóan kisebb testsúlyúak (max 30-35 kg), és lustábbak, mint a kanok. De nem lehet általánosítani, lehet hogy Te pont olyan kant fogsz ki, hogy lustább, könynebben kezelhető és nem lesz nagy súlyú.

A lényet: kennelből vedd a kutyust! Minimum 100 ezer lesz, de attól függ mire szeretnéd. :)

2014. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedfüggő, de a kanok általában kicsit dominánsabbak, főleg más kutyákkal. Bár az ivartalanítás után már ők is sokkal nyugodtabbak lesznek.
2014. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És az előző nagyon jól írja, egy fajtatiszta labi 100 ezernél kezdődik hobby célra (kiállításra nyilván drágább, de gondolom nem ez a célod).
2014. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

,,Szerintem a fiú és a lány is rendes,

de én kislányt ajánlanék, mivel

ha fiú akkor könnyen összeverekedik

a többi fiú kutyával, de ha lány

akkor nem lesz ilyen. :) "


Nem kötekedésképpen...De ezt így,ahogy van,cáfolnám :D A fiú és a lány kutyát kannak és szukának hívjuk ; nem nemfüggő,hanem nevelésfüggő,hogy összeverekszik-e más kutyákkal kapásból ; egynemű,ivaros kutyák együtt tartása esetén kialakulhat balhé,szukák esetében éppúgy,mint kanoknál,sőt,a vérre menő" csatákat főleg ők tudják vívni :)

2014. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben van :) Akkor kan vagy szuka?
2014. okt. 1. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a Te döntésed. :) Leírtuk miben különböznek, a kérdés az Te mit vársz el tőle?
2014. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A leirások apapján inkánn szukát választok.
2014. okt. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!