Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó hám? Érdemes...

Szerintetek ez jó hám? Érdemes ilyet venni? /link/

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 21. 14:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha anyagilag megteheted akk igen
2010. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a kérdést!

Ugyanilyenünk van!

Nem tudom pontosan, mire akarod használni, mi a szánkó és kiskocsihúzás miatt választottuk ezt, meg mert van rajta fogantyú, és csibészelésnél is könyebb legyen megfogni, ráadásul nagyon jó minőségű.

Egy kikötés: ha egyszer megértette, ha kiskocsi van rajta akkor a hám feszül, és húzni kell, azután hámon sétáltatni tilos, hiszen összekeveted vele a kutyát. Nem fogja érteni, hogy egyszer miért kell húzni, ha feszül a hám, máskor meg miért vagyok leszidva, ha húzom. Összezavarodik.

Ha nem szeretnéd szánkóhúzásra használni akkor ajánlom, csak azután sétáltasd az ilyen hámon, miután megtanult szépen sétálni nyakörvön, máskülönben arra fogja ösztönösen használni a hámot, amire való: húzásra! És el fog húzni, mert nagyon jó a kikpzése.

Ezeken kívül szuper. Nem mellékesen tekintélyt parancsoló, többször nézték már mentőkutyának vagy vakvezetőnek a kutyámat, amit néha ki is használtam, például bementem vele üzletekbe, satöbbi.

Mi úsztunk úgy a kutyákkal, hogy a két kutya (2 labrador) úszott hámban, és meg fogtam a fogantyút, és simán el tudtak húzni a Dunában!

Nagyon jó minőségű hám, egyre kell vigyázni: a hám mellső részén lévő fényvisszaverő gyorsan lekopik, úgyhogy azt óvni kell.

Sok sikert hozzá, ez egyszeri beruházás, és egy életre szól!

2010. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy gondolom, egy nagytestű kutyának kell ilyen, ha szánkóhúzásra vagy valamire használod a kutyát. Ha sportolsz vele stb... De egy kistestü, v közepes testü kutyának akit csak néha sétáltatsz, fölösleges egy ilyen drága hámot venni. Mert gondolom jó drága.
2010. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jók nagyon, mi ö.v-nél, nyomnál használjuk.
2010. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!