Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes megvenni ezt a gépet?...

Érdemes megvenni ezt a gépet? Link lejjebb.

Figyelt kérdés

[link]


Nem játékra kell, max ennyit adnék notebook-ért.Ha van értelmes segítség ill. tanács, szívesen várom.


2011. júl. 29. 20:20
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Én inkább ezt venném:

[link]


Az Intel fényévekkel jobb Mobil processzorokat gyárt az AMD -nél, és kevesebbet is fogyasztanak.

2011. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló által ajánlott gép tényleg jobb.


Esetleg nézd meg ezt:

[link]

Vmivel gyengébb, de ugyanarra a célra használható és az Asus sem szar márka. Igaz hogy csak celeron processzor, de oprendszer nélkül 70-75ben kerül...és ugyanazokat el tudja látni mint a drágább.

De jöhet nyugodtan kritika is, hülyeséget ne mondjak :)

2011. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább HP, Dell vagy Asus ami jó lenne. Toshibáról hallottam ezt-azt. Attól függetlenül még lehet jó gép. De én nem fogok Toshibát venni :)
2011. júl. 29. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:

És ez:

[link]

2011. júl. 29. 23:54
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Én meg az Asus -ról hallottam még annál is több ezt-azt. És árcédula ügyileg is el vannak maguktól szállva. :D

A HP és a Dell tényleg jó választás, bár ebből is inkább az utóbbi. Én minimum i3 -asat vennék, nem ilyen kifutó szériás CPU -kkal szereltet.


Amúgy nem értem miért ragaszkodsz ehhez a bolthoz, olyan drága mint az állat.

Itt van például egy nagyon jól felszerelt kis Gigabyte erős Intel i3 procival, most akciósan:

[link]

2011. júl. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!