Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni külföldön...

Hova érdemes menni külföldön szilveszterkor? Ha tudsz vagy voltál akkor link is jöhet utazási iroda stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:40
 1/7 anonim válasza:
100%
síelni ausztriába
2011. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valami mediterán helyre gondoltam.

Spec. nem tudok síelni :( :P

2011. szept. 21. 20:43
 3/7 anonim válasza:
54%

VIETNAM?

vagy dél Korea?

2011. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én Balin voltam pár éve és isteni volt !

Nem utazási irodával mentünk , linket nem tudok !

Így kétszer volt újév számunkra az időeltolódás miatt :)

2011. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bali után jövőre a holdta mész a NASA-val?De jó Neked!Kiváncsi lennék miből telik,mig az ország fele éhezik.
2011. szept. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Tunézia? Sousse, Hotel Marhaba, a legjobb, tapasztalat. Bár én csak főszezonban voltam, télen nincs olyan nyüzsi, de kb 15 fok van, kellemes. És olcsó.
2011. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 06:57 !


Nem tudom mi a problémád ? Nem tartoznak a kedvenceim közé azok az emberek, akik előítélettel rendelkeznek !!!! Számodra csak olyan emberek léteznek akik nem tisztességes úton keresnek annyi pénzt, hogy el tudjanak menni egy ilyen útra ??? Nem én tehetek róla, hogy az ország fele éhezik ! soha nem éltem úgy, hogy azért teszek valamit, mert más és azt teszi, vagy azért nem teszek valamit, mert más sem teszi .... vagyis azért ne menjek el Balira, mert más nem engedheti meg magának ?? ritka szép felfogás már ne is haragudj !:)

2011. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!