Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám rávezetni h...

Hogyan tudnám rávezetni h kint pisiljen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kiskutyámat próbálnám szobatisztaságra nevelni, de nem megy. Mikor iszik általában rögtön pisil is és akkor kiviszem a házból. Kint vagyok vele fél óráig és nem pisil, de ha beviszem, rögtön bent végzi el a dolgát.
2008. aug. 10. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
nem kell a lakásba beengedni...
2008. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szobakutya..ennyi..nah meg kiváncsi lennék te hova raknád a fél kilós kutyádat..de ahogy érzed..cöhhxD
2008. aug. 10. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ó még cöhh....XD ha kinti kutyaként akarod nevelni,h kint pisiljen,akkor miért nem kint van a tányérja meg ilyenek? akkor nem bent lenne a pisi,kaki...éjszaka meg bent aludhat...
2008. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én csak annyit akarok h 1helyre csinálja a dolgát meg vmien rendszerrel..
2008. aug. 10. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meglátod hogy a lakásba készül piszkítani gyorsan felkapod és rohantok az udvarra.
2008. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy csinálom! És mikor kiviszem tartja..Kb.Fél órán keresztül..Mikor beviszem rögtön kakil,pisil..:S
2008. aug. 10. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivott a kutyus vagy evett, vidd ki és egy kicsit mozgasd meg, játsz vele, hátha akkor elvégzi kint a dolgát. És ha kint végezte el a dolgát simogasd meg, dicsérd meg, hogy milyen okos, hidd el elöbb utóbb megtanulja, csak légy türelmes, és nehogy megverd.
2008. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
nyomd a fejét a kakiba,pisibe,majd mond neki,hogy nem szabad,csapj a segére,egy pár nap és már látod ha ki akar menni
2008. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Most azt csinálom amit az uccsó kommentelő írt, rem hatásos lesz:) és 1 idő után megtanulja végre a rendet:P
2008. aug. 12. 15:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ezzel a problémával küszködök sajnos.De én úgy halottam hogy nem szabad belenyomni a fejét, meg ha nem rögtön a kaki/pisi után csinálod hanem később veszed észre pl.10 perccel a kutya akkor már nem fogja tudni összekapcsolni a dolgokat.Én amikor meglátom hogy oda piszkít rákiáltok és így is tudja hogy nem szabad csak az a baj hogy hiába viszem ki az udvarra ott nem végzi el a dolgát,visszatartja :(
2008. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!