Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy tacskóm. Hogy tudnám...

Van egy tacskóm. Hogy tudnám rávezetni?

Figyelt kérdés
(Hogy) használja a hátsó lábait is.Pl.:Rálépjen valamire a hátsó lábaival.
2011. márc. 3. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Miért,a két mellső lábain rohangál a hátsókat meg az égnek ereszti?

(nem vagyok kutya szakértő) De nem lehet,hogy azért nem akarja használni a mellső lábait mert fáj neki?

2011. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Orfeus ***** válasza:

Hát ilyennel még nemvolt dolgom, de tanítás előtt kicsit el kell fáradnia, mert elég energikus kutya tud lenni :) Amit megkell tanítani neki az az, hogy amit mondasz az lesz, te legyél a vezér. Tanuljon meg ülni, feküdni, jönni stb. Az alapvetőket, és utána lehet rávezetni erre.


Azt pedig úgy lehet hogy odahívod, és ha megnyomatsz vele valamit, akkor kap jutalomfalatot.... Az egerek 1 nap alatt megtanulják hogy ha megnyomnak vmit, akkor kapnak kaját, ezt a kutyánál is el lehet érni :) Jutalomfalat csodákra képes :) További kérdésekkel bátran fordulj hozzám :)

2011. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dehogy!
2011. márc. 3. 22:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezeken már rég túl vagyunk.Inkább lusta kutyus.pl.:mondjuk a dobozt ne az első lábival érintse meg,hanem a hátsóval.Nem tudom jobban elmagyarázni.
2011. márc. 3. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj de nagyon nem értem... mit kellene a hátsó lábaival csinálnia??? milyen dobozt, miért kell megérintenie, és miért a hátsó lábaival?
2011. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Orfeus ***** válasza:
0%

Hát ha fiatalabb a kutya, akkor még meglehet tanítani erre is, jutalomfalattal lehet rávezetni az ilyen dolgokra, mással nem is lehet megtanítani, mert a semmiért nem hajszolja magát a kutya sem :) Ha idősebb kutyus, 3-4 éves, akkor már szerintem felesleges tanítani, akkor már nehezen tanul.


De meglehet próbálni, mert én is 5 éves sztafimat megtanítottam 1 hónap alatt ülni, feküdni jelre :)


Szóval én ezt tudom ajánlani.

2011. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Klikkerezni szeretnék vele.
2011. márc. 3. 22:44
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Az mellső lábakat tudatosan működteti, ha akarja, mert látja, ha akarja.

A hátsó pár láb automata. Segít a testnek, de ez nem akaratlagos. A gerincbeteg kutyák ezért tanulnak nagyon könnyen a hátsó pár láb helyett kerekekkel közlekedni, ezért nem zavarja őket, hogy nem láb van alattuk.

2011. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=ZeQTEnhAOZg.Ezt szeretném,hogy csinálja,de a hátsó lábaival.
2011. márc. 3. 22:49
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
nem hinném hogy lehetséges lenne, a hátsó lábak a kutyáknál automata szerűen működnek, követik a testet.
2011. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!