Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondják a tacskó jó...

Azt mondják a tacskó jó jelzőkutya. Akkor az enyémmel valami gond van?

Figyelt kérdés

7 hónapos, szuka. Velem alszik az ágyban, szinte horkol is és semmire nem ébred fel. a multkor víletlenül megrugtam, arra sem fel kelt. Semmi zajra nem ébred fel éjjel. Viszont nappal mindenre ugat, a hallásával nem hinném hogy gond van.


23n



2014. szept. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Még kölyök majd kialakul benne.


De addig örülj míg éjszaka nem ugat:)

2014. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te vigyázol őrá, nem ő terád. :) Biztonságban érzi magát a mindenható Gazdához bújva, minek őrködjön?

És persze, még kölyök is.

Egyszer próbáld ki, ha felébredsz éjszaka, hogy izgatott, fojtott hangon szólítsd a nevén és mondd neki, hogy "Figyelj" vagy "mi az?!" vagy ami a figyelemfelhívó vezényszó. Az én kutyám is ágyban aludt, de mint akit agyonütöttek, soha egy hangja nem volt, kivéve mikor én is megcsináltam vele ezt. Akkor morogva pattant fel és indult rohamra, bár azt se tudta, mire, de ha a Gazda mondja, akkor el kell űzni a betolakodókat, nincs mese. :)

2014. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam :) Meg sem hallotta, úgy alszik. Pedig nem voltam halk :)
2014. szept. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!