Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsire létezik szájkosár?

Palotapincsire létezik szájkosár?

Figyelt kérdés
Az előbb szólták meg a metróellenőrök (vicceltek) de én meg elgondolkoztam, hogy ha szívtelenek lettek volna nem engednek fel a metróra, mert végülis nincs szájkosár rajta.
2014. szept. 28. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik kis méretű szájkosár.
2014. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nincs is mire rákötni, turcsi orra van! Alig 1 centire van ki az orra a fejéből! Ilyen fajtára nem is tudom, hogy valaha valaki tett-e szájkosarat, vagy nem is tudom elképzelni h lehet-e!
2014. szept. 28. 17:45
 3/8 anonim válasza:
66%
2014. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boxot vegyél neki,abban szállítsd a metrón!
2014. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
A szájkosár nem egy lap, amit rátekersz a kutya orrára, ezt az "olyan rövid orra van" kifogást sosem értettem, füle, feje, tarkója gyanítom van neki is, az arca nem totálisan lapos, akkor lehet rá kosarat kapni.
2014. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy állatfelszerelés boltba és próbálgasd végig. Lehet rá tenni csak kicsit hülyén néz ki mivel a kosár részt ugye az orr rész nem tölti mert turcsi.

De ettől függetlenül lehet rá venni :)


Ne kockáztass,mert vannak bunkó ellenőrök akik máskor nem engednek fel. De tömegközlekedésen minden fajtára kell szájkosár! Ha hordozóba viszed akkor nem kell csak.

2014. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki ilyet:

[link]


(Bocs, nem tudtam kihagyni XD)

2014. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!