Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam? Tibeti...

Melyiket válasszam? Tibeti masztiffot, Kuvaszt vagy Kaukázusi juhászt vegyek nagy telek őrzésére?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
csakis kaukázusit:-)
2010. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik jó.
2010. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
a sorrend 1 tibeti 2 kaukázusi 3 kuvasz
2010. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
KUVASZ, KUVASZ, KUVASZ
2010. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mire? első animálsexes élménynek kicsit nagyok...
2010. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Területőrzésre csakis KUVASZ! :)

Miért? Mind a három fajta kitűnően alkalmas erre a célra, de a kuvasz MAGYAR! a mi éghajlatunkra, a mi életkörülményeinknek ő felel meg a leginkább. Na meg magyar ember tartson magyar kutyát! Biztos lehetsz benne, hogy oda ember be nem teszi a lábát. :) Ha a kuvasz nem felelne meg, akkor a tibeti masztiffot ajánlanám 2. helyen, a kaukázusi nálam az utolsó, mivel divatfajta, és a belső értékmérői kiveszőben vannak...

2010. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz;szép dolog,ha magyar embernek magyar kutyája van.A kuvasz pedig semmivel nem rosszabb őrzőkutya,mint a tibeti vagy a kaukázusi,sőt!Garantáltan nem megy be tőle senki.
2010. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
KAU. nekem kaukázusi kutyám volt, sajnos megmérgezték:( 4 éves volt.:'( garantálom hogy tőle aztán nem megy be senki..a szomszédunk farkaskutyája átszokott az udvarukba ..a kaum nekiment és szószerint kiforgatta a beleit. kilógtak a belső szervei a farkaskutyának. (ezt nem nagyzolásként mondom , mert szerettem a szomszédunk kutyáját is, de ő baja volt hogy állandóan kiszökött és így járt.) a tv szerelő este 9 kor bejött az udvarba leszedte róla a nadrágot:Dde kimentünk és egyből elengedte. a gazdáját imádja, de az idegeneket nem tűri. IMÁDTAM.
2010. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Maskawa62 ***** válasza:

Ezt a kibelezést te végignézted? :DD Nem lehetett volna leállítani, csak hallottátok, ez nem hang nélkül szokott történni gondolom.

Amúgy én is csak azt tudom mondani: KUVASZ!!!

Ha ezek közt a fajták közt vívódsz, akkor döntsön az, hogy a kuvasz magyar fajta, a mienk.:) És a kuvasz az egyik legjobb területőrző kutyafajta! A tibeti masztiff és a KAU szőre sokkal több gondozást igényel, táplálékigényük sokkal nagyobb. A kuvasz alkalmazkodott az itteni körülményekhez! Hidd el, nem fogod megbánni, ha ezt a fajtát választod!:) Területőrző képessége 10-ből 15, gyönyörű, és fantasztikus a természete!!!

2010. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem , nemnéztem végig. sajnos nagyon gyorsan zajlott le az egész és ha hiszed ha nem szinte hang nélkül:S:( tél, volt és mire kimentünk márcsak azt láttuk, hogy csupa vér volt a hó:( elborzadtam hogy a szeretett kutyám milyen csúnya dolgokra képes...
2010. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!