Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék fiatal tibeti...

Hol tudnék fiatal tibeti masztiffot venni?

Figyelt kérdés
nem kell törzskönyv,így nem tenyészetből akarom,de nem találok mást a neten
2011. máj. 14. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Már pedig egy ilyen kutyának ára van. Semmilyen kutyát nem ajánlatos törzskönyv nélkül venni, hiszen akkor egyáltalán semmi nem garantálja, hogy tényleg az adott fajtát adják el neked. Olyan szép kis átverések vannak... És értenek hozzá hogyan lehet átverni az embereket.

De egyébként Tibeti masztiffot nem is sűrűn látok szaporítani. Talán pont azért, mert aki ilyen fajta kutyát választ az már rendes helyről akarja meg venni, mivel nem könnyű velük bánni. Én ismerek személyesen Tibeti masztiffot kettőt is. Az egyik még kölyök, de a másikat is növendék korában ismertem meg. Zárkózottak, nem volt könnyű a bizalmába férkőznöm.

Egy szaporított kutyával meggyűlhet a bajod rendesen. Főleg ilyen fajtával.

2011. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem szaporítják nagyon a fajtát...nem érné meg... túl nagy, sokat eszik és a kölyköket általában olyanok veszik akik kifejezetten ilyen fajtát akarnak. Egy törzskönyv 5500 forint...szerintem nem ezen kéne spórolnod.
2011. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél.
2011. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Siófoki állatvedő alapítvány

Siófok 50 km-es körzetében adnak örökbe, kizárólag ivartalanítva és nem láncra.

2011. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!