Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS, mik lehetnek a kutyuso...

FONTOS, mik lehetnek a kutyusom hátán, a bőrén az apró kis daganatszerűségek?

Figyelt kérdés

Kutyusom hátán egy kis helyen egymás mellett van pár kicsi kiemelkedő göbszerű duzzanat,daganat.De kicsik nagyon,viszont látszik és érezhető is rendesen.Van amelyik bőrszinű vagy egész világos,van amelyik meg picivel sötétebb.Nem fáj neki,nem mozgatható,viszont meg lehet fogni,tehát a bőrén van.

Voltunk dokinál aki azt mondta hogy valami virusfertőzésből adódó jóindulatú daganat,amit nem kell és nem is szabad piszkálni vagy kivágni,azt mondta nem ebben fog meghalni.A virusfertőzésnek nem jut eszembe mi a neve amit mondott...Utcai kutyus volt,befogadtuk mar 4 éve.

Viszont én nem nyugodtam meg,mert sokmindent olvastam és félek.Elfogom vinni másik dokihoz is.De szeretném tudni nem e van itt valaki akinek volt hasonló a kutyusával,és mi lett vele?Kérem bárki tud vagy tapasztalt ilyesmit ossza meg velem.Nagyon nagyon köszii!!



2014. szept. 29. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Az én kutyusomon is vannak kis gömbök, állítólag csak zsírcsomók. Tudnál képet mutatni?
2014. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!