Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen engedjen be?

Mennyi idősen engedjen be?

Figyelt kérdés
Van egy foxterrier kutyám és érdekelne hogy milyen idősen engedhetem be róka kotorékba? Vadászok vagyunk szoval oltásokat mellözük...
2010. jan. 21. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
"Vadászok vagyunk szoval oltásokat mellözük..." Szegény kutya. Miért nem oltjátok be? Én ismerek juhászokat is, ők is oltják a kutyájukat. Az nem valami felesleges divatcucc, mint berni pásztoron a kötött ruha. Ha van arra mód, hogy megvédjétek a betegségektől, miért nem véditek meg?
2010. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg vadász lennél akkor tudnád a kérdésre a választ.
2010. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

1-nek sztem az oltások az nem úgy h szuri hanem a sok idióta komment.

Sztem minél korábban,had szokja.

2010. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor bocsi. :) 1. voltam.
2010. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb szerezze meg a kutya a munkavizsgát, majd utána már jobban tudni fogja a dolgát.

Megvan neki egyáltalán?

2010. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az nem sok kutyának van meg.
2010. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen jol mondja az oltásokat nem a szurinak értettem.. hanem ugy ahogy mondta! Amugy minden oltás megvan neki persze ez alap!! :) Munkavizsgája nincsen nem is lessz nem törzskönyves. És olyan kutyáknak nem lehet! Amugy meg minden vadásznak /szinte/ tkv.nélküli kotorék kutyája van és mégis jol megy kotorékba.. De a kérdésemre a választ még nem adtatok meg :(
2010. jan. 21. 20:40
 8/9 RastaMama ***** válasza:
kérdezősködj a kis vadász cimbijeidtől...
2010. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én írtam már, minél korábban annál jobb! én is vadász családból vok igaz nekünk nem kotorék kutyáink vannak hanem vizslák.
2010. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!