Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb tap? Acana vagy...

Melyik a jobb tap? Acana vagy Taste of the wild?

Figyelt kérdés

Acanabol a Wild Prairevel etetek, de abban van csirke, kutyam gyakran nyaldossa a mancsat, allergia miatt viszkethet neki.

Inkabb kikerulnem a csirket.

TOTW- nak a Southwest Canyon tapjat neztem ki, amiben nincs csirke.

Arban ugyanannyiba kerul.

Jo valasztas lesz, vagy nem?


2014. szept. 30. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Taste of the wild. De egyedfüggő.
2014. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg az Acanára szavazok. :) Pl. a bárányos-almás, vagy a halas változatot, de van bölényes is, az enyéim imádják mindegyiket, de csirkéset én sem veszek a kicsi miatt.
2014. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Taste of the Wild-re szavazok,azzal is etetek,az Acanának (nekünk) túl magas a fehérjetartalma,nagyon megnyújtaná a kutyát. Sokat számít a fajta is,na meg nem csak fajta-,de egyedfüggő is a dolog,kinek mi válik be. A ToTW előtt a kutyám Pro Plan-t kapott,abból is a csirkés verziót,amitől állandóan vakarta a két hátsó lábával a két mellső,,hónalját",mióta viszont a bölényes-szarvasos Taste of the Wild-ra váltottunk (High Prairie Puppy),a vakarózás egy az egyben megszűnt. Javaslom,tegyetek ti is egy próbát,aztán idővel látni fogod,mi a legjobb neki. (Mondjuk attól függetlenül,hogy még táppal etetek,már egyre inkább szemezek a BARF-al,de legalábbis a húsos etetéssel,csak mivel első kiállításra szánt kutyám,és még fejlődésben van,nem merek húsozni,mert a tenyésztő is azt mondta,egy éves koráig maradjunk a tápnál) Milyen fajta a kutyád egyébként?
2014. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Masfel eves staffordshire bull terrier. Az Acana jo tap, de picit torekenyebb alkatu, es a szore is fako volt. Elkezdtem neki nyers marhahust adni reszelt gyumolcsokkel, repaval, hat azt imadja es azota szebb a kulleme, a szore is.

Ezert gondolkodok a masik kinezett tapon, csak hussal nem all modomban etetni mindig, berlakas es kicsi a fagyasztom is.

A mancsai kozott enyhen pirosas, azt szokta nyalogatni- olvastam, hogy ezt csirke okozhatja.

Ezert neztem ezt a Southwest Canyon-t, leiras alapjan jonak tunik.

2014. szept. 30. 17:20
 5/7 Maxitabi ***** válasza:

Lehet, hogy egyáltalán nem is a csirkére allergiás.. (próbáld meg tanyasi csirkével nyersen majd),hanem más összetevőre (akár gyógynövényre)

De minden kutya minden tápra máshogy reagál,ki kell próbálni!! Nálunk az acana pacifica bejött pl,de pro plan szintén nem,igaz, mi most orijennel etetünk évek óta... Szóval nálunk nem gond annak az összetétele.

A TOTW-vel az a bajom, hogy nincs százalékos arány megadva (ez legyen a legnagyobb problémám..)

Csak a próba mutatja meg, hogyan hasznosítja a kutyusod!!

2014. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én acanát még a staffimmal próbáltam, a kölyök táp csak rizzsel maradt a kutyában, a halastól meg nagyon sovány volt, és a szőre sem volt túl szép, így én azt hagytam a francba. totw-ot nem próbáltam. A staffbullom RC-t eszik, és a sok szapulás ellenére gyönyörű tőle, 8 hónapos de fürdetnem még nem kellett, mert egyszerűen nincs kutyaszaga, a bundája ragyog és selymes, és baromi szép lett tőle. Pedig kicsiként próbáltam a platinumot is, de borzasztóan alultáplált volt tőle akármennyit kapott, az RC hetek (!) alatt helyre rakta.
2014. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mind a ketött adtam a kutyámnak Acana Ranchlands és Taste of wild - High Prairie Canine, mind a kettőt meg ette és szereti, nincsen mancs nyalogatás, vakarózás szőr hullás, híg vagy túl kemény széklet. Keverék kutya és mindig meg dicsérik, hogy milyen szép a szőre, és hogy mivel etetem. Bátran merem ajánlani bárkinek. (és én főt májat szoktam neki még adni :)
2014. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!