Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom fialni fog. Elhelyezé...

Kutyusom fialni fog. Elhelyezésével kapcsolatba tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kutyám a hét vége felé fial,csináltunk neki helyet a műhelybe,meg a házához is.A műhelyhez oda sem tudtuk csalni,a házához ragaszkodik.A kérdésem az lenne,hogy ha megszületnek a kiskutyák,a házával együtt megpróbáljuk berakni őket a műhelybe,vagy visszahordaná őket?Azért szeretném,mert ott szélvédettebb,meg melegebb helyük lenne.Köszi a segítséget!

2014. okt. 1. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Tegyel szerintem egy pledet,vagy takarot a haza tetejere-esetleg az ajtora is,es persze be a hazba,de ne vidd el onnan,ha annyira ragaszkodik hozza.Olyan hideg meg nincs,hogy megfagyjanak a picurkak.
2014. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

...és aztán ivartalanítsd. Gondolom se törzskönyv, se kiállítási-, se munkaeredmények... Szűréseik megvannak a szülőknek?


Így is rogyásig vannak a menhelyek, annyira fölösleges szaporítani.

2014. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Házba kell vinni...

Infra lámpa is kell és 24 órás felügyelet

2014. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beviszed a házát a műhelybe. Figyeled a kutyát és amikor elleni kezd, nem engeded ki onnan. Eleinte úgyis a kölykök mellett marad. Csak felügyelettel engeded ki egy ideig piszkolni is.
2014. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Steril környezetben kell őket tartani! Az anyakutya legyen bolhamentes, és gondoskodj arról hogy semmilyen koszt, fertőzést ne vigyen be, illetve ahogy előttem írták, az anya ne is nagyon közlekedjen ki-be. Amikor szül, betessékeled/becipeled a műhelybe, és nem engeded ki. Előtte alaposan takaríts ki, és pakolj el minden olyan dolgot amivel a picik kárt tudnak tenni magukban.
2014. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kedves kérdező ivartalanítani kéne... De tényleg. :)
2014. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
6-os, nem ez volt a kérdés.
2014. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Azokat is,amikre nem voltam kíváncsi...

De a kérdésre válaszolva:törzskönyv van,retriever kutyáról van szó,és nem menhelyre kerülnek a picik!Remélem megnyugtató választ adtam!!!

2014. okt. 1. 15:24
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Törzskönyvezettek a kutyák? Tenyésztő vagy? Akkor oké a dolog csak.

De ha nem vagy tenyésztő ne rongáld tovább az amúgy is katasztrófális retriever álományt!

2014. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Tudod mennyi minden kell az anyának???++
2014. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!