Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retriever vagy...

Labrador retriever vagy golden retriever?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvesebb és aranyosabb fajta?

2014. okt. 1. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk labrador keverékünk volt, egy igazi tünemény volt.

Néha már azt hittük,hogy meg fog szólalni. Mintha a testvérem lett volna. És a játékosságát nagy korában is megőrizte. Imádott focizni, és soha senkit nem bántott. A szomszédban van egy nagyon agresszív kutya, de vele is elvolt. Nagyon szerettük, csak sajnos meghalt.

2014. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kinek melyik :)

Ha sportosabb vagy,aki szeret futni,kocogni,futni-a labradornak nagyobb a mozgásigénye,és ő akkor boldogabb lenne valszeg melletted,mint egy goldie. Bár retriever mind2,mind a ketten imádnak fürdeni,apportírozni,és az arany retrievernek is van mozgásigénye,de az övé valamivel kisebb,ezért is ajánlják családoknak,gyerekek közé.Egyébként az arany retriever az,de persze ez neveléstől függ.És a fajtaválasztásnál több mindent figyelembe kell venni.:)

2014. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagyon bármi eltérés lenne a kinézetükön kívül. 1-2 jelentéktelen dolog maximum. Azt sem hinném, hogy a Labinak nagyobb a mozgásigénye, maximum könnyen elhízik és ezért KELL jobban mozgatni. Mindeketten vadászkutyák és teljesen mindegy melyiket veszed gyerek mellé, ha tenyésztőtől van akkor nem lesz gond ezzel. Mindekttő családi kutya lett, bár én Goldent többet látok, de ez nem azt jelenti, hogy a Labrador nem az. Azt sem mondanám, hogy a Golden könnyebben kezelhető, mert rengeteg problémással találkoztam már. Mondjuk ez nevelés kérdése. :) Szinte csak a szőrük a különbség, mindkettő vadászkutya, közepesen nagy mozgásigénnyel.
2014. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem goldim van,csak ajánlani,tudom,bár az is igaz,hogy ameddig kölyök addig több mindent is tönkre fog tenni.Nekünk a kerti széket szétrágta és a kertet is lepusztította,de ennek ellenére egy igen szerethető kutyák.
2014. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!