Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kisfiu kölykök...

Havanese kisfiu kölykök vannak,6hetesek minőségi tápra szoktatva de egy nehezen tud kakilni csak erölködik, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
A fenekébe van száradva a kaki,próbálom áztatni de sir szegény fáj neki,segitség?egyébbként még szopnak is de az anyjuk már nem nagyon engedi.
2014. okt. 2. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az én kutyám és egy szépség,imádni való!gyönyörű kölykei vannak akik ugyanolyan szeretetben,törődésben nőnek fel ők is,mint az anyjuk,öröm nézni őket /és ismétlem a családomé,gyerekeké/felfogtad? grat.az ivartalanitáshozte igy látod jónak,én vagyok szaporitó,nekünk nem eladásra kellett,gondolkozz! tudod mennyibe vannak ők nekünk, oltás meg minden?a szaporitó nem áldoz rá,hanem rögtön pénzt csinál belőle szerintem!
2014. okt. 3. 21:42
 12/12 Akiteki ***** válasza:
a menhelyi kutyák 70 %-a így kezdi.
2014. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!