Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már egy éve, hogy nincsenek...

Már egy éve, hogy nincsenek meg, de nagyon hiányzik két gyönyörű cane corso kutyám. Nem tudom elfelejteni őket. Ki lehet ezt heverni?

Figyelt kérdés
költözés miatt ajándékoztuk el őket. de gyakran eszembe jutnak és néha elfog a sírás...tudom,hogy jó helyen vannak,de mégis hiányoznak. hiányzik ahogy bekopognak az ablakon,a srác kiátónak használja a vállamat,a sok orrpuszi,az ölembenalvás,az együtt tvzés,az ölelgetés,meg az a nagy fekete fülük....
2010. jan. 22. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudod hogy hol vannak, akkor nyugodtan látogasd meg őket, szerintem segítene ha látnád, hogy az új otthonukban hogy bánnak velük és hogy jól érzik magukat.

Nekem egy meghalt kutyusom jut sokszor eszembe pedig már 5-6 év is eltelt, de egyre könnyebb, már csak a szépre emlékszem és arra gondolok, hogy majd a mennyben találkozunk.

Addig pedig amíg én nem megyek egy csodaszép réten rohangászik és vár rám.

2010. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos 270kre laknak innen:( ugy meglátogatnám... irtam nemrég a gazdinak,hogy mizu az ebekkel,remélem válaszol...lehet hogy a kislány már nem is él...8 évesen került el tőlünk...
2010. jan. 22. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
teljessen megértelek,nekem is corsom van, és függővé teszi az embert!!!!! Szerintem is nyugodtan menj el meglátogatni őket, hú még belegondolni is szörnyű,min mehetsz keresztül,én se tudnám kiheverni,ha az én kis drágám nem lenne velünk többé.
2010. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, és átérzem a hiányukat. Nekem fehér pulim van imádom. Behozza a szórólapokat, a nyakamba ugrik ha kimegyek hozzá. Táncolunk a hóban. Úgy vár haza, mint senki más. Kapok puszit, átölel a két lábával, kopogtat az üvegajtón, ha éhes vagy szomjas, vagy jelez ha valamit akar.Igazi házőrző, mert ide még véletlenül sem jöhet be senki három családtagomon kívül.
2010. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két corsóm van. Nem tudnám őket odaadni, max. családtagoknak. (biztosan nagyon nehéz helyzetbe kerülhettél ha túl tudtál adni rajtuk :( )
2010. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

anyámék váltak és mi eljöttünk az ország végére anyámmal,de én 2 hónap után tulajdonképp leléptem....

nagy kertes házból albérletbe elég nagy zuhanás volt...ha tehetném akár most visszavenném őket:(

2010. jan. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!