Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik ismerősömnek karácsonya...

Egyik ismerősömnek karácsonya egy kiskutyát szeretnék venni? (lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretném szegénykét rendesen "becsomagolni", de csak úgy pórázon behozni sem. Tényleg lehet úgy, mint a filmekben, hogy egy dobozba teszem? Vagy egy letakart kutyakosár...?

Nincs ötletem, de nem szeretném, hogy gyanakodni kezdjen, ha meglátja a fa alatt, szeretném, ha mindenképpen meglepetés lenne.

Hogy csináljam?



2014. okt. 4. 12:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ha sok pénzed van "fajtatiszta kutyára":))))) akkor:

http://www.youtube.com/watch?v=RDdpqlZ1N4Y

2014. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 miamiu ***** válasza:
100%

Szerintem fontold meg a 16-os és a 20-as választ!


Ne ajándékozz meglepetés-kutyát!

Ha ezt akarod ajándéknak, akkor menjetek el együtt, döntse el ő, köteleződjön el, válassza ki a kutyát, te meg állod a költségeket.


Szerintem ez az egyetlen járható út ha hajthatatlan vagy!

2014. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban nagy öröm,de az esetek nagy részében az öröm hamar elszáll és a kutya kereshet új gazdát.Keverék esetén még fontosabb a személyes választás,mert ott aztán tényleg óriási variációk vannak természetben,megjelenésben.Én már adtam ajándékba kutyát,de ehhez nagyon kell ismerni a másik ember igényeit.
2014. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Azthiszem még nem késő erre válaszolnom.

Kölyköt vegyél neki, azt még személyre szabhatja. Egy nagyobb tasakba belerakod vagy kosárba és ajánlom hogy a nyakába kis szalagot rakj. Amúgy mellé vehetsz neki nyakörvet, pórázt, tálkát vagy fekhelyet mert attól hogy te veszel neki attól még nincs felkészülve és nincs hozzá semmilye. Meg úgy ajándék gyanánt is jó ötlet :-)

2014. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!