Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap elszökött a kutyám...

Tegnap elszökött a kutyám szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés
Nos, tegnap elengedtem a kertben hogy hadd futkározzon egy kicsit aztán nem figyelt rá senki, mert a kutya (beagle amúgy) az ugye mindig az én dolgom legyen most az egyszer nem figyelek rá és elszökik. Utána kerestük egy órán keresztül de semmi. Kinyitottam neki a kert hátsó ajtaját mert valszeg ott mehetett ki. Szerintetek visszatalál? Volt már rá egyszer példa de nemtom most visszajön-e... Vagy mit tehetnék hogyha nem jön hza? Chip van benne tehát ha befogják tudják azonosítani de amúgy mit tudnék tenni? Amúgy kisváros szal nem Budapest és gondolom tud magára vigyázni hogy ne üsse el autó...

2014. okt. 6. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

elsö válaszolo nem szép töled!



elég bunkocska vagy.

szerintem visszajönmihelyt éhes lesz (ha kan akkor biztos forr a vére)

ha rátalálnak leolvassák a csippket visszahozzák értesitenek. de a kiskönyve legyen kéznél mert nem adják visszza annélkül.. amugy tessék felállni a gép elől és keresgélni (ha van rét vagy szántás érdemes ott keresni mert ez egy vadász kutya .

nálunk a Magyar vizsla szökött el. de két órán belül meglett és a rét közepén szaladgált jobbra balra

2014. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó mondatod alapján jobb lenne annak a kutyának, ha olyan gazdája lenne, aki megfelelően vigyáz rá, és gondozza.
2014. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

"Nos, tegnap elengedtem a kertben hogy hadd futkározzon "


Mibe, hogy egesz nap lancon rohad, neha meg nagy kegyesen elengeded a kertben, a setaltatast hirbol sem ismeri? Gratulalok.

2014. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem elszökne a kutyám, akkor nem leheverednék a gép előtt, és itt a GyK-n érdeklődnék, hogy vajon visszajön-e, közben megjegyezve, hogy amúgy nem az én hibám, hát más sem figyelt rá, hanem keresném, hívogatnám, virsliket lengetnék a levegőben, megkérnék másokat is, akiknek van kocsijuk, hogy azzal menjenek körbe. Nem egy óra után feladnám.


"gondolom tud magára vigyázni hogy ne üsse el autó"

Tök jó, akkor igazából miért is aggódunk a sok kóbor kutya miatt? Tudnak magukra vigyázni.

Reménykedj benne, hogy nem lesz baja.


Amúgy visszatalálhat, ha vissza akar, ha nem lesz közben semmi baja...



♥ Felelős állattartók ♥

2014. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal kerekedj fel, és keresd a kutyádat, amerre csak lehet. Egyáltalán nem biztos hogy magától hazatalál. Tegyél ki szórólapokat, érdeklődj a környéken, hirdess hogy elment a kutyád. Ne hagyj ki egyetlen hirdetési felületet sem!!!!!!!

Aktívan keresd a kutyust!!! A chip egyszál maga nem megoldás egy elkóborolt állat megtalálására.

2014. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megvan, köszi a válaszokat
2014. okt. 6. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy meg van, de:

Mit jelent az, hogy elengedett?

Honnan tudna a kutya vigyázni magára az autók között?

A kutyát nem egy órán keresztül keressük hanem akár napokig éjjel nappal.

2014. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!