Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Velencei-tó vagy Pest...

A Velencei-tó vagy Pest környékén hol tudnék fajtiszta kölyökkutyát venni? Részletek:

Figyelt kérdés

Rottweiler kölyköt szeretnék vásárolni, lehetőleg fajtisztát, viszont az internetes hirdetésekben nem bízom igazán, ezért érdekelne, hogy akik otthon vannak ebben a témában, és a kérdésben említett helyeken élnek, tudnának-e megbízható eladót ajánlani, valamint az is érdekelne, hogy nagyjából mennyibe kerül most egy fajtiszta kölyök, mert bárhol nézem, mindenhol más és más árat látok, viszonyítási alapom pedig nem igazán van, ugyanis nagyjából fél éve kacérkodom a Rottweiler nevelés gondolatával, és most jutottam el oda, hogy lenne időm az állattal foglalkozni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 6. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Fajtiszta kölyköt bármelyik sintértelepen találsz minimális összegért.

Az már más kérdés hogy fajTAtiszta roti kölyök a tenyésztőnél születik, vavy a szapórítóknál.

De ha annyi pénzed van, hogy nem tudod hova rakni akkor csak nyugodtan nézzél óccsó kiskutyát, csak ne csodálkozz majd azon ha egy vagon pénzt fizetsz majd havonta az állatorvosnak.........

2014. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
FajTAtiszta rotit a Siroccó kennelből érdemes venni, esetleg a Fellegvárból. A Siroccónál két évvel ezelőtt 100 ezer ft volt egy kölyök, nem tudom, hogy változott-e az ár. Olcsóbban nem nagyon kapsz normális kutyát. Ők segítenek egyébként mindenben, tanácsokkal látnak el és bármikor fordulhatsz hozzájuk.
2014. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy nem vagyok tisztában a fogalmakkal, mert eddig nem ástam bele magamat mélyebben... Istenem, még az élő fába is belekötsz kedves első hozzászóló? Egy szóval sem említettem, hogy 500 forintból akarom megúszni, lenne rá pénzem és időm is, ahogy már írtam, most sikerült oda eljutnom, hogy be tudok vállalni egy FajTAtiszta kutyát, érdekel a dolog, sokat olvastam már, kérdezgettem ismerősöket, de Rottweiler kutyussal nem nagyon volt egyiknek sem dolga. Nekem is csak egy keverék kutyám volt évekkel ezelőtt, amit igazából 6-7 évesen kaptam, akkor pedig nem igazán tudtam, hogy mi fán terem egy állat nevelése, jórészt szüleim gondozták, így ez lenne az első olyan kutyám, amiről teljes mértékben én gondoskodnék, új nekem a dolog, ezért is írtam.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)

2014. okt. 6. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem javasolnék első kutyának rotit. Nálam is sokadik kutyaként volt (ideiglenesben), de még így is tudott meglepetéseket okozni.
2014. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Első kutyának én sem ajánlom a rotit, de ha igazán elhivatott vagy és igazán jó rotisok vesznek majd körül (sulin pl., nagyon fontos, hogy szeressék és értsenek a rotikhoz, mert a legtöbb helyen csak megfélemlítik az embert és elmegy az ember kedve is az egész kutyázástól), akkor egy szukát be lehet vállalni. Volt már aki első kutyásként egy kannal is jól boldogult, de ehhez tényleg olyan emberek kellenek, akik igazán segítenek és neked is nagyon elhivatottnak kell lenned.

2014. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban van pénzed, és időd, akkor a Siroccó kennelt ajánlom! Gyönyörű, egészséges, vérbeli kutyáik vannak!

De azt tudnod kell, hogy ez egy rendkívül kemény fajta!

2014. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kérdező egyáltalán nem kötekedtem csak simán leírtam a tényeket talán kissé szárazan.
2014. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!