Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A border collie-nak hull a szőre?

A border collie-nak hull a szőre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint minden kutyának. Nekünk is hullik a hajunk. Amikor vedlik akkor több hullik neki.
2014. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, de ha valaki allergiás, akkor semmilyen kutyája nem lehet?
2014. okt. 7. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
De lehet sajna. De pontosan a szőrre vagy allergiás vagy az ürülékre/nyálra?
2014. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szőrre
2014. okt. 9. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Border Collie-nak igen viszont vannak olyan fajták pl. uszkár amiket lehet allergiásoknak is. Nézz utána
2015. dec. 14. 18:02
 6/7 A kérdező kommentje:
De hülye vagyok ez az én kérdésem volt!
2015. dec. 14. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

jól elbeszélgetsz magaddal :D

amúgy nem tartom valószínűnek, hogy a szőrre vagy allergiás (a hajad is ugyanabból van...), a legtöbbek a bőrükre vagy abban lévő anyagokra allergiásak.

nekem x éve kimutattak kutya-macska allergiát, a borderem az ágyamban alszik, soha nem volt semmilyen tünetem. nyilván akinek nagyon durva az allergiája, annak nem kéne lakásban tartani, de egy enyhébbet szerintem meg lehet oldani. amúgy elég sokat vedlenek, hogy a kérdésre is válaszoljak :D

2015. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!