Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék border colliemal...

Hol tudnék border colliemal terelni?

Figyelt kérdés
Ha lehet,akkor Dél-Magyarországon irjatok,de Balaton környéke is megfelelne.Kezdő kutyával mennék.

2014. okt. 1. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon eleve nincs sok lehetőség, ahol meg még értenek is hozzá még kevesebb. Kezdő kutyával pláne ne menj kontár helyre. Amit javaslok: Pórtelek, Szarvas Tanya
2014. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Google a barátod vagy a Facebook ahol szerintem vannak különböző ilyen csoportok. Én személy szerint benne vagyok egy pásztorkutyásban, ha ott kiírod akkor akik voltak már, vagy tudnak segíteni, akkor ők majd adnak elérhetőséget
2014. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Portelekre, Hárskútra, illetve esetleg Kapuvárra vagy Vasadra tudtok elmenni. Dél-Magyarországon sajnos igazán csak magyar fajták számára van terelési lehetőség.
2014. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül, még Bánkon is van terelési lehetőség... mi oda járunk egy szuper terelőtrénerhez :) Bár sajna nem túl sokszor, mert majd 300 km tőlem :(
2014. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

A kutyusomat Kapuvárról hoztuk :)

2014. okt. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!