Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyeken tényleg vannak...

Menhelyeken tényleg vannak fajtatiszta kutyákok is? :D

Figyelt kérdés

Csak azért mert az egyik haveromnak van egy új 5 hónapos családtagja, egy angol bulldog... És kérdeztem, hogy honnan volt rá pénze. Erre mondta, hogy menhelyi kutyi.

Milyen gyakoriak a menhelyeken a fajtatiszta kutyák?


Nem mintha most akarnék egyet, csak úgy érdekel... :)



2014. okt. 6. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként legjobban akkor fogod látni, hogy mennyi fajtatiszta kutyát dobálnak ki emberek, ha megnézed a fajtamentő szervezeteknél lévő gazdára váró kutyákat. Nélkülük az ő kutyáik is mind menhelyen/gyepin/utcán lennének.
2014. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
97%

8- nak.

Igen a tenyésztők java része intézkedik mint ahogy te is tennéd. Már ha értesítené valaki a tenyésztőt.......

Én pl az nj- al jártam úgy hogy csak kép alapján megtetszett, mert korom fekete volt. Amikor kihoztam senki nem tudta hogy tk. - ett. Pár hét múlva mikor beszokott már neki álltam kipucolni a füleit, mert koszosnak véltem. Akkor fedeztem fel a számokat a fülében. Sikerült egyeztetnem a MEOE-vel és sikerült felhívnom a tenyésztőt. A tenyésztő visszakérte, és azóta is velük él. :-)

2014. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!