Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fázik így meg a kutyám?

Nem fázik így meg a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy pincsim, lakásban tartom. az ágyban alszik lábnál, de mostanában rászokott, hogy az erkélyajtónál alszik éjjel, ahol eléggé hideg levegő jön be, mivel régi az ablak. pedig nincs is meleg, nem nyomatjuk a fűtést. nem fázik így meg? vagy ő tudja, hol jó neki? csak mert mostanában mintha taknyosabb lenne, de biztos nem odakint fázik meg, van kabátja és sokat nem is marad kinn ilyenkor. köszi
2010. jan. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem akar elmenni onnan, akkor egy nagy takarót tegyél az ajtó aljához, az egy picit felfogja a hideg levegőt, vagy próbálj odatenni egy széket, hogy ne férjen oda :) sok sikert!
2010. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már betömködtem az ajtó alját, de azért úgy is hideg van. eltorlaszolni pedig sajnos nem tudom.
2010. jan. 22. 20:52
 3/5 anonim válasza:
Ne aggodj azert ha taknyos az orra,mert kutyaknal az lenne a baj,ha nem lenne taknyos.Egyebkent a kutyusok nagyon erosek es kitartoak,biztosan nem fog megfazni ennyitol.egyszeruen csak ott szeret lenni.
2010. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutya mindig megtalálja a számára legmegfelelőbb helyett az alvásra. Neki biztos ott jó. :)

De azért tegyél oda egy takarót alá, vagy ha van szőnyeg ott akkor az is elég szerintem

2010. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, van szőnyeg, de tettem neki plusz plédet. csak olyan kis kuka. utna ha felugrik az ágyra érzem, hogy jéghideg a bundája.
2010. jan. 23. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!