Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alvás közben reszket a kutyám....

Alvás közben reszket a kutyám. Mi lehet a baj? Lehet csak fázik? Vagy valami más is állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az álmodási szakaszban izomremegések normálisak, ez embernél is van.
2010. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj!

Ne aggódj, csak álmodik!

2010. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak, álmodik a kutyus, ilyenkor mellső-hátsó lábuk is jár, sőt néha nyüszítenek is.
2010. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja. Az enyémnél is előfordul, hogy harcol álmában vagy szalad, esetleg mérgelődik. Időnként még morog is:).
2010. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én labi-vizsla keverékem kilométereket fut le álmában. Rendesen mozgatja a lábait, ugat(!), nyüszít, morog, föláll, megrázza magát (a szeme közben végig csukva van), vakaródzik, mozog a szája, liheg, csóválja a farkát, minden van. Bármit képes álmában csinálni, sőt alvajáró is. Egyszer éjszaka sokáig olvastam, és egyszer csak odajön hozzám a kutyus, leül az ágyam mellé és csak üllt és nézett, olyan furán üres volt a szeme, rám se nézett, aztán megijedtem, hozzászóltam, hozzáértem, ugrott egy nagyot, és láttam rajta, hogy tök nem tudja, hol van XD
2010. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Álmodik ahogy a többiek is írták:)

Ez a kutyus is álmodik:

http://www.youtube.com/watch?v=z2BgjH_CtIA :DD

2010. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Azt jelenti, hogy jó dolga van, sok élmény éri. Ezeket dolgozza fel álmában.

Az enyémek is akkor szoktak futni meg ugatni, ha sok érdekes dolog történt velük aznap.

2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!