Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik oldalon jobb a kutyát...

Melyik oldalon jobb a kutyát futtatni?

Figyelt kérdés
Biciklivel futtatom a kutyámat, de kicsit gondba vagyok azzal, hogy melyik oldalon is kellene futnia. Elvileg sétakor mindig a balomon van, ezért bicajozáskor is így csináltam,de mások mindig a jobb oldalon szokták vinni. Ti Mit tanácsoltok?

2014. okt. 7. 16:49
 1/5 anonim válasza:
jobb.
2014. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha közúton is futtatod (ami ugye elvileg tilos) akkor én a jobb oldalamon vinném, hogy véletlen se ugorjon ki egy kocsi elé, és ne is rántson be a forgalomba.

Ha kihalt földúton jártok, akkor azon az oldalon, ahol kényelmesebb vagy ahol megszokta.

2014. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb oldalon kellene, mert gondolom városban is kénytelenek vagytok valamennyit menni. Még ha kerékpárúton viszed, akkor is jobb, ha kívül fut, hogy ne kelljen másoknak kerülgetniük, meg ha abba az irányba ránt meg, abból kisebb baj lehet, mintha balra tenné. Másik előnye, hogy ilyenkor talán tud az út mellett a füvön is futni, nem kell, hogy az aszfalton menjen.


Nekünk egyébként nagyon furcsa volt, nehezen szoktuk meg, meg a jobb kézzel nem is tudtam úgy kezelni a pórázt, de bele lehet jönni.

2014. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ritkán kerózok vele, mert egészségügyi bajai vannak, de jobbról tudom vinni, bal kézzel még a sima séták se mennek, nem olyan ügyes az a kezem.
2014. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. okt. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!