Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tart egy kutyánál a...

Meddig tart egy kutyánál a császármetszés?

Figyelt kérdés
Nem az én kutyám, engem csak érdekel, mert beugrottam addig a kolleganőm helyett, amíg szül a kutyája.
2014. okt. 7. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Maga a művelet nem tudom, de normális gazda mellette maradnak aznap még biztosan.
2014. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a semmire nem való választ...
2014. okt. 7. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Majd kérdezd meg a kolleganődet, és választ kapsz a kérdésre.
2014. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Semmire nem való váalsz? Akkor esetleg te meg tudod nekem mondani, hogy mennyi idő egy szívműtét?


Ja, hogy nem? Ejj, de ostoba vagy!


Fel tudod sorolni, hogy hány kicsi van benne, volt-e már császározva a szuka, lesz-e komplikáció a műtét során? Nem? Ejj, megint ostoba vagy.....

2014. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nektek meg mi bajotok van? Feltettem egy kérdést! Ha nem tudtok válaszolni, akkor nem kell válaszolni, de minek kell bunkónak lenni? Majd válaszol valaki olyan akinek volt már ilyen a kutyájával. De nektek nem kötelező.
2014. okt. 7. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
a császármetszés kb. 1 óra, de közben a kicsiket el kell látni,majd hazafuvarozni őket, és vigyázni rájuk, és az anyára.
2014. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os köszi.
2014. okt. 7. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Na! Légyszi! Áruld el mennyi idő volt!
2014. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kb 3 óráig tartott.
2014. okt. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!