Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 hónapos kiskutyámat...

Bertalan Dominika kérdése:

A 2 hónapos kiskutyámat megcsípte egy katica! Rendbe fog jönni?

Figyelt kérdés
A jó idő miatt előjöttek a katicák. Mire haza értem az iskolából a konyhában a plafon tele volt katicával (gőzöm sincs, hogy jöttek be a házba) és mondom nyitva hagyom az ablakot, biztos kimennek. 5 perce leültem a gép elé, a kiskutyám meg az ölembe feküdt és egy katica rászállt és megcsípte! Még csak 2 hónapos. Rettentően félek, hogy mi lesz vele! Nem lesz baja?

2014. okt. 10. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bevallom nem tudok semmit a katicákról mivel mindig kimaradt a tananyagból és soha nem is foglalkoztam velük! Így nem tudom mennyire lehet veszélyes a csípése egy kölyökkutyára nézve!
2014. okt. 10. 19:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem hétpettyes katicák, hanem harlekinkaticák, tömegével telelnek a házakban és veszélyeztetik az őshonos katicákat. Legjobb ha lecsapkodod őket. A kutyusnak nem lesz baja, mérgük nincs csak harapni tudnak.
2014. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fehér, vagy fekete pettyes?
2014. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszi
2014. okt. 10. 20:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Fehér pettyes ha jól láttam. Voltak bent fehér pettyesek és fekete pettyesek is de a kiskutyámat fehér pettyes csípte meg!
2014. okt. 10. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
betelepített bogár, újpesten sok ilyen van, de kutyákra ne veszélyes.
2014. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Harlekin katica volt, ocsmány dögök, nyomd szét őket, ha legközelebb látsz. Baja nem lesz a kutyusodnak, nyugodj meg! :)
2014. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. okt. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!