Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatnék? Már nagyon...

Mit csinálhatnék? Már nagyon idegesítő. Több lent.

Figyelt kérdés

2 hete van meg egy csivava keverékű kiskutyám, minden rendben van van vele, csak a szobatisztaság. Állandóan csak a pelenkára piszkít, s az utcára pedig nem. Lemegyünk sétálni de már fél óra múlva fel akar jönni,merthogy neki dolog van.

Az orvos azt, hogy szedjük fel a pelenkát és mossunk fel domesztosszal, és akkor vigyük le, de ez nem vált be mert akkor meg csak simán a járólapra pisilt. már azt is kipróbáltuk,hogy egy kis pohárral felfogjuk a pisijét és oda öntjük egy fához,de még ez se!!!!

Holnap megyünk a Bakonyba kirándulni, és talán ott, de attól meg azért félek, mert hátha ott meg nem fog és visszatartja és valami baja lesz. Kérlek segítsetek!

Megy a zöld kéz! Köszönöm szépen a segítséget!



2014. okt. 10. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Adjál rá pelenkát amikor viszed ki. Szerintem ha neki dolga van és nem viszed fel rögtön, nem lesz rekedése, hanem becsinál ott helyben. Ne a pisit öntsd a fához, hanem a kutyát tedd oda. Sosem fog átszokni, ha mindig úgy történik ahogy már megszokta. Az én macskám nem itta meg a vizet kiskorában, elég sokáig csak tej, csak tej... Kis ideig eltartott, még átneveltem őt a vízre a vizezett tejen keresztül de sikerült, pedig aztán ő is... Most más hülyesége van, de hát én rontottam el az is igaz.
2014. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekünk az egyik macskánk csinálta ezt kicsi korában:) Félig kinti, félig benti macska volt. Nem csináltunk vele semmit, magától leszokott róla.
2014. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A következőket tedd:

1. szedd fel a pelenkát

2. ha bepisil, NE domestosszal moss fel, mert annak pisiszaga van (ammónia van benne), hanem ecetes vízzel.

3. Vidd le rendszeresen pisilni, és maradj kint vele addig, míg nem pisil. Ha kint pisil fűre, akkor örülj neki nagyon. Ne félj, semmi baja nem lesz, ha visszatartja addig, ameddig csak bírja.

2014. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

A pelenkát rohadt gyorsan felejtsd el! Ha még gond van a szobatisztasággal, újságpapírt tegyél le, de a pelenkát felejtsd el, mert az egy baromság. Abban az esetben jó legfeljebb, ha öreg a kutya, és nem jók a záróizmok.

Két óránként vidd le sétálni, ha lent sikerül, megdicséred, ha fent, takarítasz. És ne üsd meg, ne nyomd a fejét az alkotásba, csak takaríts fel! Sajnos erről szól a kölyökkor.

2014. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezért nem kell pelenkára szoktatni a kutyát.

Egyébként mennyi idős?

2014. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget.
2014. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig maradj kint vele a szabadban amíg nem ürít, és ezt napi szinten! S utána hatalmas dicséret, jutalomfalat! Ne félj, nem fogja órákig visszatartani csak azért, hogy a lakásba piszkítson.
2014. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érrtelmes válaszokt! Ma megyünk Bakonyba és ott kénytelen lesz megszokni.
2014. okt. 11. 07:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdemes addig lent maradni,míg nem csinál vmit.


Az meg ne érdekeljen,hogy ő fel akar menni.És ??? te mondod meg mi legyen. Lent kell wczni és csókolom.


Ecetes vízzel alaposan mosd fel az egész lakást.Aztán 2-3 óránként séta.Lent pedig dicséret.

Ha kell 3 órát legyél vele lent. Én volt,hogy 3,5 órát voltam lent a kölyökkel,mire egyet pisilt,úgy örültem..meg dicsértem.Csak néztek az emberek ki ez a hülye hogy így örül a kutyájának :DDDDD


Hidd el ha kirándultok megszomjazik,iszik..tuti elvégzi a dolgát..

2014. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!