Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit vártok el egy tenyésztő...

Ti mit vártok el egy tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy ha kifizettek több mint százezret... Én legalább elvárnám, hogy ha nem is naponta, de 2-3 naponta küldjön képeket és kedvesen viszonyuljon hozzám, amit sajnos nem tapasztalok... Sőt mi több kicsit mintha le is nézne. Pedig szerintem tökéletes helyre kerülne a kutyája, de ezek után gondolkozom, hogy elhozzam-e
2014. okt. 10. 22:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igazából jól esett volna, ha tájékoztat mindenről.. de nem ez történt, azt sem tudom, hogy hanyadik választó vagyok, vagy hogy kell-e előre fizetni vagy milyen szerződés lesz.. holott többször rákérdeztem
2014. okt. 10. 22:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha direkt kérdésekre nem válaszol, az tényleg nem jó jel. Hagyd a francba, ha ennyire nem bejövős. Nem tudom, milyen fajta, de gondolom nem ő az egyetlen tenyésztő az országban.
2014. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Rendben.. még egyszer felhívom, adok neki még egy esély, lehet, hogy tényleg rossz napja volt... de ha nem, akkor hagyjuk békén egymást.. mondjuk ezt sem egyszerű dolog közölni :)) Van persze több tenyésztő is, csak már egy éve keresek, aztán örültem, hogy na végre lesz, neveket kerestem, mindig rá gondoltam stb. nem baj, még egy év még belefér :))
2014. okt. 10. 22:59
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszol a kérdéseidre, az gáz, ne vegyél tőle kutyát.


De komolyan, azok, akik azt hiszik, fotózni annyira sok idő, fogtak már fényképezőgépet vagy okostelefont a kezükben? Nem beállított képekre nem kell annyi időt szánni, és akár még valamelyik családtag is megcsinálhatja... Egy nap ellő 10 képet, az max. 10 perc. Ebből lesz 2-4 jó, amit elküldhet.

Nem egy nagy cucc, megcsinálható, amíg az alommal foglalkozik... itt meg egyesek úgy beszélnek róla, mintha órahosszás műveletről lenne szó. :D

Beállított képet meg nyilván nem csinál az ember 2-3 naponta.

Ha valakinek nincs 10 szabad perce, az inkább mással hobbizzon.

2014. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na de nem beállított képpel meg nem mész sokra, van tíz színes hurka egy kupacban, és helló :D Ha én választani akarnék, akkor elsősorban olyan kép érdekelne, amiről tényleg lehet választani, mert random cuki kölyökkutyával egyébként tele van az internet. Inkább várok olyan képre, ami viszont tényleg tuti.
2014. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Akitől mi hoztuk pár hetente fotózta őket. Kezdetben közös képek az anyával. Olyan 4-5 hetes koruk körül lett mindegyiknek külön-külön. :) Nem küldött mindenkinek egyenként, hanem feltöltötte a kennel honlapjára. Youtube-on pedig pár perces videók voltak a kölykök játékáról. :)
2014. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a videók sokkal többet érnek. Beállított kép az egész alomról általában 1x szokott készülni.


De szerintem sima képekről is sok mindent meg lehet figyelni, különböző szögben, testhelyzetben látod a a kicsiket, és egyszercsak elkezdesz valamelyikkel szimpatizálni stb...

Honlapra mondjuk nyilván jobb minőségű képeket tesz fel az ember, de én pl körlevélben küldenék ilyen gyorsképeket a gazdiknak, ha ezt igénylik, mert egyáltalán nem ügy.

2014. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
hajnalban kelni, kitakaritani a kicsiket, kivinni az anyát, ellátni a napi teendőket, később a kicsikkel való foglalkozásra rámegy a nap jórésze, nem hinném, hogy azért mert nem küld 2 naponta képeket, biztosan rossz tenyésztő. 5-6 hetesen majd meglesznek az első standard képek, abból biztosan fogsz kapni. Nincs fennt a facebookon? Én is oda szoktam feltölteni ha fotozok, és megjelölöm rajta az esetleges gazdikat.
2014. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ha most ellett a kutya, akkor lehet, hogy még a töke tele van a világgal és egyszerűen nem ért rá ezzel foglalkozni.

egyébként azt tudom mondani, amit a többiek, ha antipatikus, ne hozz tőle kutyát.


én egyébként anno naponta fotóztam a srácokat, mikor beültem a ládába mindig ott volt kéznél a fotógép, ha csináltak valami vicceset, már kattogtam is :) egyenkénti fotó nem sok volt, pláne beállított, csak 7 hetesen készültek ilyenek, mikor volt segítségem. addig csak játszós-felfedezős, pocakdobós cukifotók. de azok naponta és ahogy tudtam, tettem is fel az egészet fb-ra.

2014. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is most veszek kiskutyát, és nálunk ez úgy működik, hogy már az alom megszületése előtt szóltam a tenyésztőnek hogy igényt tartok egy első választású picire. Ha megszületnek küldöm a foglalót, ő 2-3 naponta küld képeket, és 5 hetesen kell kiválasztanom melyik kiskutyust szeretném. Mi nagyon sokat beszélgetünk, egészségügyi garanciát vállal a kicsikre, minden kérdésemre azonnal válaszol és úgy érzem figyel rám, kedves velem. Nem szeretem az olyan tenyésztőket akik magas lovon ülnek és lenézik a másikat. Volt dolgom ilyennel, de nem is kellett tőle kiskutya. Egyébként milyen fajtáról van szó?
2014. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!