Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire káros a kutyának ha...

Mennyire káros a kutyának ha betonon van? Nagytestű kutyáról van szó, de jó a csontozata meg az ízületei.

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 15:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A kert az elvan kerítve és azon kívül van,ahol beton van körbe.És kert körül szokott járkálni.
2014. okt. 12. 11:06
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezért kár kutyát tartani... Ha semmilyen szükségletét nem elégítitek ki akkor minek? Örömötök van benne? Jah hálásan néz amikor hazaértek a melóból. Meg meg lehet simogatni amikor épp olyanotok van. Vagy "riasztónak" kellett? Arra vannak jobb és hatékonyabb megoldások.. De várj, tudom már, az utcáról fogadtátok be, különben meghalt volna - így legalább a garázs és ház előtti placcon elvegetálhat élete végéig - ti meg még azt is gondolhatjátok h mennyire királyak vagytok. Vagy azt ha egy kutya nem lehet soha szabadon, kap kaját és néha egy-egy simit - minek neveznéd ha nem csak vegetálás? Jah és bocs a feltételezésekért :oP
2014. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Aha.Szóval aki nem szedi fel a kutya miatt az egész betonplaccot,illetve nem cibálja ki az összes növényt a kertből,hogy a kutya ne változtassa sivataggá,akkor az már semmilyen szükségletét nem elégíti ki? És az ne is tartson kutyát?

Meg milyen garázs és ház előtti placcról írsz?

2014. okt. 12. 13:25
 14/22 A kérdező kommentje:
Ha elvan engedve akkor nincs szabadon? Merész feltételezések voltak.
2014. okt. 12. 13:28
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerintem rosszul fogalmazol+mi nem láttuk az udvarotok. Azt értem hogy van egy kert ahova nem mehet be de akkor hol van? Van füves területe is? Hol futtatod? STB...

2014. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Már a kérdésben írtam,hogy betonon van.
2014. okt. 12. 14:46
 17/22 anonim ***** válasza:
Hol van elengedve, a betonozott placcon?
2014. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen sajnos csak ott van.
2014. okt. 12. 16:15
 19/22 anonim ***** válasza:
Aki nem érti....Léteznek olyan udvarok is, amelyek pl le vannak kövezve, Vagy éppen betonozva. Nem egyet láttam már.
2014. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Magyarul nincsenek kielégítve az alapvető szükségletei.

Hogy mik a kutyák alapvető szükségletei? És hogy ezek túlmutatnak a napi kaján és a néhányszori simin, valamint egy kutyaházon, arról lövésed sincs...


- mozgás szabadon (ahol tán nem 10 m-en belül kell megfordulnia)

- ingergazda környezet

- tanítás, szellemi fárasztás

- szociális kapcsolat más kutyával

- kaja

- szeretet


Ebből max másfelet teljesítetek. Így minek kutya? Nem kötelező tartani, és minden ellenkező híreszteléssel ellentétben, nem, nem kötelező tartozéka egyetlen háznak sem, és nem helyettesíti a riasztót.

2014. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!