Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyaiskola...

Melyik a legjobb kutyaiskola Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem egy Puli kutyám van 6 éves és kiváncsi lennék hogy hova lehet ilyen kutyákat betanítani ilyesmi.


Néztem már debrecenkutyaiskola.hu-t.De nem tudom,hogy ilyen idős kutyákat mint buksi hogy hova lehet beírni.A válaszokat előre is köszönöm.



2014. okt. 12. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a Szent Ferencet dicsérik, de van, aki a Debreceni kutyaiskolára esküszik. Eddig ezt a kettőt hallottam. Én is most akarom vinni a kutyámat, egyelőre a Szent Ferenc felé hajlok, nem igazán tetszik nekem a klikker (tükör módszer), és a Debreceni Kutyaiskola aszerint képez.
2014. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.Egyépként a Ferenci kutyaiskolá-ban nics klikkeres módszer?Igazábol én se szeretem anyira a klikkeres módszer hisz a kutya nem a hangunkat hanem a klikker hangját szokja meg.
2014. okt. 14. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A Szent Ferencben nincs klikkerezés. Épp ma beszéltem erről egy hozzáértő szakemberrel.
2014. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem a hangunkat hanem a klikker hangját szokja meg...ekkor baromságot ,olvass utána


olyat keres ahol nem 1 módszert ismernek!!!attól hogy ostoba vagy a klikkerhez még lehet a te utad

2014. okt. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!