Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legjobb kutyaiskolák...

Melyek a legjobb kutyaiskolák Újpest és környéken?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Fótra, Dunakeszire, stb.


Róluk mi a véleményetek?

[link]



#iskola #kutyaiskola #újpest és környéke
2012. aug. 9. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, de nem vágom magam hanyatt tőle.

Írja, hogy Korom Gáborral nyitották még az első kutyasulijukat.

Na, és a Korom Gáborra esküszöm.:)


Több részbe is bele tudnék kötni, sokszor nem oldja meg a valódi problémát, csak elfedi azt, illetve látom, hogy van jutalomfalat (ami jó), de nincs klikker... (ami szerintem egy modern kutyásnak már alap kellene hogy legyen.)

Továbbá látok kutyákat fojtón (de minek? ugyanúgy húz/kinézeget feladat közben...)



Na, nem ezt a kutyasulit szeretném minősíteni, mert az átlaghoz képest elég jónak tűnnek, de ha a legjobbat keresed, az én véleményem szerint ez a tükörsuli.


[link]


Ha van kérdésed, nyugodtan írj priviben, én is tükörsulis vagyok, de a honlapon is van egy csomó böngésznivaló.:)

2012. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, még egy vidi... a tükörmódszer egyik bemutatócsoportjáról.

Se fojtó (de még póráz sem), se unott vagy szétszórt kutyák...:)


http://www.youtube.com/watch?v=xqrZede2gbY

2012. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a népszigetibe jártunk, nagyon nagyon jók:)
2012. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is tükör módszeres sulit javaslok mindenképp. Pesten belül három is van, amelyik a legkényelmesebb nektek. :)
2012. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta kiderült, hogy az előző kutyánk (még kicsi voltam) szintén ide járt, az Újpestibe. Nagyon normálisnak tűnnek, és közel is van. Tökéletes, köszönöm szépen!
2012. aug. 9. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
népszigeti vagy a pólus mögött lévő
2012. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!