Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a schi-tzu...

Mi a véleményetek a schi-tzu vagy a máltai kutyusról?

Figyelt kérdés
Igen "bolond", vidám, törődés igénylő kutyák? És könnyen taníthatók?
2010. jan. 23. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves, máltai fiú van. Nagyon könnyen tanítható, főleg a hülyeségre. Nem lehet mellette unatkozni, mert mindig bohóckodik. Ugyanakkor nagyon önfejű, kissé fensőbb rendűnek érzi magát. én elrontottam a szocializációját: nehezen fogadja el az idegeneket, másra nem tudom bízni, saját környezetéből kimozdítva nagyon stresszes. De ezt kicsi kortól bele tudtam volna nevelni, ha sokat vittem volna magammal. Nekem nagyon sok boldog percet ad. Sok sikert a választáshoz.
2010. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem shih-tzum van:) hatalmas nagy bohóc... attól függ, mit akarsz megtanitani neki... alapdolgokat meg lehet.. ül, fekszik, pacsit, ad, vezényszóra ugat, ismeri a játékait név szerint:D az enyém rendkivül jól szocializált, pajkos kiskutya. a szőrét rendszeresen ápolni kell, ha kozmetikázva van, kevesebb a macera vele. nincs szaga, szőre nem hullik, fésülésnél csak. ez igaz a máltaira is szerintem..
2010. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :)
2010. jan. 23. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!