Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a törzskönyv? Amit az...

Milyen a törzskönyv? Amit az orvostól kapunk az is az?

Figyelt kérdés
Ha sz orvostól megkapjuk azt a kis könyvecskét az a törzskönyve? Vagy azt külön kapjuk?

2014. okt. 13. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az már régen baj, ha mindegy, honnan van a kutya. Ennyi erővel hozhattál volna egy keveréket a menhelyről, azzal is jobban jártál volna, mint egy szaporítós kutyával. Valószínűleg rossz vásárt csináltál vele, még ha ez most nem is látszik...

Az is biztos hogy fajtiszta, de nem fajtatiszta. Olvass utána, melyik mit jelent. És törzskönyvet az állatorvos NEM AD! A MEOE oldalán utána tudsz olvasni ezeknek a dolgoknak, vagy beírod h törzskönyv, kidob pár dolgot.

2014. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De hát... De hát... Rá van írva... O.o
2014. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%
A tenyésztőtől származó kutya is lehet beteg. És attól, mert nincs egy vizslának mondjuk törzskönyve, attól az is vizsla még.
2014. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 6 linkjén elindulva találtam és majd' leestem a székről:

[link]


Erről az oldalról származik:

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy ez az egész csak egy vicc, vagy valóban komolyan gondolja az illető.

2014. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es. Csak vicc. Az ebneveldére visz át az oldal, és a labrador kölykök felnőtt bernáthegyik :D
2014. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14.!

Köszi a linket, állati jót röhögtem.

Aki ezt megcsinálta: van humorérzéke. :)

2014. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A 14-esnek üzenném, hogy az a link az Ebneveldéhez tartozik:) Amúgy köszi a segítséget!
2014. okt. 14. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!