Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyiküket tartsam...

Szerintetek melyiküket tartsam meg? Melyik a szebb?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 13. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha így szemből a képet nézzük akkor a bal oldalit.
2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hovarju ***** válasza:
66%
nekem is a bal oldali tetszik
2014. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ne azt nézd melyik a szebb,hanem melyikkel jössz ki,jobban. Amúgy mind a kettő nagyon szép:)
2014. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a jobb oldali tetszik jobban. És?

Tényleg ne a külsőt nézd, hanem a többi tulajdonságát! Pörgős vagy nyugodt? Tolakodó vagy csak érdeklődik az új dolgok iránt? Beszari vagy bátor? Amelyikkel jobban kijössz és közelebb állnak hozzád a tulajdonságai, az a neked való :)

2014. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyiket szereted jobban?
2014. okt. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem a jobboldali kiskutya:) Tisztább a tekintete, látszik rajta, hogy nagy gézenguz:)
2014. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobboldali ha lehet választani tündér pofija van
2014. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amelyik neked tetszik belsőre és külsőre is... Dobj fel egy érmét, és amelyik oldalnak szurkolsz, azt válaszd. :) Nem csak a külső számít a kutyáknál, sőt! Ez legyen az utolsó szempontok között. A belsőt kell nézni, és mi csak egy képet látunk, te ismered őket.
2014. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyik megfelelő a vérvonaladba :(
2014. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Összesen 5 kiskutya van, közülük ez a kettő tetszett meg legjobban. Nem a külső alapján, hanem csak a belső jellemüket nézve. Szóval a belső kipipálva, innentől meg a külsőt néztem csak, ami alapján viszont nem tudtam választani, mert mindkettő iszonyat aranyos. De végül a jobb oldali lett! :)
2014. okt. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!