Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ez még nem nagy baj?

KGabi0000 kérdése:

Ugye ez még nem nagy baj?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer történt velem,hogy kutyasétáltatás közben elfelejtettem zacsit vinni és nem szedtem össze.De amúgy össze szoktam szedni,ha olyan helyen vagyok,mert amúgy leginkább mezőn szoktunk sétálni,de városban vagy olyan helyen,ahol emberek járhatnak ott felszedem,csak itt nálunk a városban nincsenek kutyakakizacsis kukák,még kutyasétáltató hely közelében sem sajnos.
2014. okt. 14. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, tragédia, ha egyszer-kétszer nincs nálad zacskó, a lényeg, hogy az esetek többségében legyen.
2014. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj az, ha a sima kukába dobod a kutyakakit? Más is odadobja, nem variál. Vannak városok, ahol egyáltalán nincsenek kifejezetten kutyakakiszacsis kukák, ahogy te fogalmaztál, mégis felszedik a gazdik.
2014. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem a sötétedés után szokott ilyen előfordulni. A közvilágítás nem a legjobb, telefonnal pedig legtöbbször nem találom meg a kakit. Mindig próbálkozok, de sajnos előfordul, hogy nem jön össze. De nem hiszem, hogy ez a pár ott hagyott kupac okozná a gondot.
2014. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos az esti órákban nem szoktam,mert nem találom.Eleve kistestűm van Barfozunk..szóval kicsi,kevés a kaksi..és előbb veszek fel egy botot meg leveleket,mint a kaksit.De az esetek többségében én mindig felszedem.Néhány alkalom előfordul,hogy ott marad.Vagy régen 3 zacsit vittem magammal,de hogy a kutyát mi lelte 4x szart :D :D
2014. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pzs sem volt nálad? legrosszabb esetben egy 500Ft-osban elcsomagoltam volna egy kukáig. :D
2014. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is el szoktam felejteni magammal vinni, de a városban keveset járunk, így nem olyan nagy gond. Amúgy olyan kuka nálunk egy sincs, amibe dobhatnám, szóval...
2014. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ha nincsen zacsi, akkor a kutyával ásatok egy gödröt nem messze a kakitol. Ha elég mélynek találom akkor arrébb küldöm kutyám, fogok egy ágat, és belekotrom a kupacot. Utána a lábammal betemetem. :-D
2014. okt. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan környék is hogy több km-ig nincs SEMMI FÉLE kuka, olyan hogy konkrét kutyaürülékes tartó nem is létezik errefelé. Volt, hogy hazahoztuk a kutyasz*rt a saját kukánkba mert nem tudtuk hova dobni miután összeszedtük. :'D Sajnos nem egy kulturált ország ez még kutyatartás szempontjából sem. Ha mezőn vagyunk, ahol konkrétan csak mi fordulunk meg hónapokig megmondom őszintén én sem szedem össze mindig. Mondjuk azért az esetek 90%-ban még ott is. Forgalmas helyen mindig, de szerencsére ott van kuka is egy pár. Bár nem bővelkedünk benne. :D
2014. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 8, én a wc-n húztam volna le inkább. :D
2014. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!