Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves Cane Corso gazdik!...

Kedves Cane Corso gazdik! Volt-e már példa arra, hogy a Corsotok játékból véletlenűl megölje a másik kutyusotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a kert végében holtan találtam Bogyót, a 8 hónapos Mudi kan kutyust.

Hétvégén lett volna 3 hete hogy itt volt nálunk a kutya.


Már másnap nagyon jól elvoltak, mivel a Cane Corsonk szuka így a mudival különösen elvoltak, mindig játszottak, a mudi mindig ugrálta a Cane Corsot, öröm volt őket nézni.


Tegnap délután, a szoksásos csavargásból hazatérve, már csak a Cane Corso kutya jött haza, a másik kutya az árokpart túlsó oldalán volt kimeredve.



Mivel ilyen hírtelen még soha sem pusztúlt el kutyánk, s apa véleménye az, hogy a másik kutya törte el véletlenül a nyakcsigolyályát kérdezem meg a kedves Cane Corso gazdikat, hogy előfordúlt-e már hgy véletlenűl játékból elpusztította a másfajta fiatal újonc kiskutyátokat a már felnőtt Cane Corsotok.



2014. okt. 15. 06:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig jól megvoltak kétlem,hogy csak úgy megölte akár játékból is a mudit. Én is inkább lövésre,mérgezésre gyanakszom.


De ez csak is a te hibád,mert hagyod csavarogni a kutyáidat.Örülj,hogy csak az egyik kutya pusztult el,ha mindkettőt holtan találod akkor meg megölték egymást vagy mi? -.-


Egy csivavát vagy yorkit lehet,hogy véletlen megölne,összenyomna játékból,de azért a mudi nem pár kg-os jószág.

2014. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem kéne csavarogni hagyni?

Meghalt mert nem volt jól tartva

2014. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem értem, mire jó ez a puffogás!! -_-

Méghogy nincs bennem "megbánás". van, éppen sajtot főztem amikor történt, és azért lett ilyen szétcsúszott a kérdés mert igen Feldúlt vagyok még az eseményektől!

Nem is igazán csavarognak, azért írtam úgy, mert amikor szabadon van a Corso nem bírnak egy helyben maradni.


Ennek a kutyának más baja volt, mivel csak estére jövök szinte haza, most hallottam anyától hogy csúnyán köhögött a kiskutya..

A paptól kaptuk, ő el akarta altatni s így került hozzánk, mert a tanyán is agyon akarták ütni mert nem tetszett nekik a kutya.


Nálunk szuperúl érezte magát, s sanszos hogy a pap végig azért akart megszabadúlni a kutyától, mert tudta hogy meg fog halni.


S amúgy is.. itt vidéken az a szlogen hogy "Kutyának, macskának kint a helye.." és emiatt is pluszban depressziós vagyok mert apa nem engedi a macskákat a házba s azok meg úgy eltűnnek mint a kámfor.


Apukám hülyesége volt ez hogy biztosan a másik kutya tette. Emiatt írtam ki a kérdést, hogy előfordúl-e.. csak közben annyira összekuszált volt még az agyam hogy itt minden második válaszadónak le kellett elmebetegeznie mert nem értette a körülményeket.


Mégegyszer elnézést ha valaki félreértett, de annyira gáz hogy velem mindig csak rossz dolgok történnek hogy azt kívántam most is hogy bár én is mint a kiskutya haltam volna már meg a faxba, mert ami vidéken van élet az sose lesz élet.. stb.........

2014. okt. 15. 16:20
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Feldúlt vagyok még az eseményektől!

Nem is igazán csavarognak, azért írtam úgy, mert amikor szabadon van a Corso nem bírnak egy helyben maradni.


Ennek a kutyának más baja volt, mivel csak estére jövök szinte haza, most hallottam anyától hogy csúnyán köhögött a kiskutya..


Akkor most kimennek az utcara felugyeket nelkul vagy sem?


A paptól kaptuk, ő el akarta altatni s így került hozzánk, mert a tanyán is agyon akarták ütni mert nem tetszett nekik a kutya.


Ha beteg a kutya, orvoshoz kellett volna vinni.

2014. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem, az utcára nem mennek ki, csak a kert alatt szoktak egy kört csapni.


Az a nonszensz, hogy az orvosi papírjai alapján semmi baja nem volt, minden védőoltást megkapott és makk egészséges volt.

2014. okt. 15. 17:20
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
az a nonszensz hogy mindenki kap kutyát manapság ...
2014. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

köhögött? akkor vagy kennel köhögés bár abba egyik napról a másikra nem lehet meghalni,vagy vmi megakadhatott a torkán esetleg.


Egy kutya hirtelen nem hal meg így..nem habzott a szája,vagy nem látatok rajta vmi sérülést?

2014. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

nem habzott a szája és semmilyen sérülés nincs rajta. annyi, hogy nyitva volt a szája... ebből fulladásra lehet következtetni.


Amúgy mindegyik válaszadónak igaza van!

3 kutya az 3 kutya...

Én sem akartam több kutyát, de apukám hajthatatlan típus s persze hogy idehzta mert tudta hogy mi nem kiabálhatunk vele.

2014. okt. 15. 19:56
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy eltört a gerince vagy a nyaka mégis? :O az elég morbid lenne :/
2014. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

"A paptól kaptuk, ő el akarta altatni"

ejj, de szép is ez a fenenagy szeretet Isten minden teremtménye iránt.. a büdös ku...a nénikéjét is annak a papnak!

2014. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!