Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves Cane Corso gazdik!...

Kedves Cane Corso gazdik! Volt-e már példa arra, hogy a Corsotok játékból véletlenűl megölje a másik kutyusotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a kert végében holtan találtam Bogyót, a 8 hónapos Mudi kan kutyust.

Hétvégén lett volna 3 hete hogy itt volt nálunk a kutya.


Már másnap nagyon jól elvoltak, mivel a Cane Corsonk szuka így a mudival különösen elvoltak, mindig játszottak, a mudi mindig ugrálta a Cane Corsot, öröm volt őket nézni.


Tegnap délután, a szoksásos csavargásból hazatérve, már csak a Cane Corso kutya jött haza, a másik kutya az árokpart túlsó oldalán volt kimeredve.



Mivel ilyen hírtelen még soha sem pusztúlt el kutyánk, s apa véleménye az, hogy a másik kutya törte el véletlenül a nyakcsigolyályát kérdezem meg a kedves Cane Corso gazdikat, hogy előfordúlt-e már hgy véletlenűl játékból elpusztította a másfajta fiatal újonc kiskutyátokat a már felnőtt Cane Corsotok.



2014. okt. 15. 06:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt hogy a kert alatt futkostak?? Hol van a kert alja??? Értem én hogy falun más a szóhasználat, de nem lehetne egyértelműbben fogalmazni?

Most akkor kint szaladgáltak az utcán vagy nem? Aztán arra gondoltál már hogy az a cane corso legközelebb egy embernek a nyakát fogja kettétörni?

2014. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
Ja meg még egy kérdés: minek főztél sajtot?
2014. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az meg már magánügy hogy sajtot főzött...

Minek hagyod felügyelet nélkül az UTCÁN a kutyáidat?

Minek hagyod, hogy kiszökjenek?

Valamelyik halál megmérgezte aztán úgy gondolták jól van az úgy..

2014. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan azon vagy fennakadva, hogy sajtot fozott???? Nagy az Isten allatkertje.
2014. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%
A sajfőzésen azért vagyok kiakadva mert kb olyan kifogás mintha azt mondta volna, azért nem figyelt a kutyára mert éppen meg kellett etetnie a gorillát.
2014. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
85%
Miert olyan? Sajtot fozott es jesz. Ha azt mondja, hogy lecket irt, vagy krumplit pucolt, az jobb kifogas?
2014. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!