Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire egészséges táp...

Ez mennyire egészséges táp egy kutyának?

Figyelt kérdés

Felhasználás: teljes értékü száraz állateledel felnőtt kutyák számára, minden fajtának.


Összetétel: gabonafélék, növényi eredetü származékok, hús és állati származékok (min. 4% baromfiszármazék) olajok és zsírok, ásványi anyagok.


Analitikai összetevők: fehérje 18% zsírtartalom 8% nyershamu 8% nyersrost 3,8%


2014. okt. 15. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátha az összetételhez először a gabonafélék vannak írva, utána a növényi eredetű származékok, akkor ez azt jelenti, hogy ebből van benne a legtöbb sajnos.

Így viszont nem olyan jó.

Én pont ezt figyeltem meg, eleinte olcsóbb tápot vettem, mondván az is jó lesz. A kutyának irdatlan mennyiségű széklete volt egy nap, rengeteget és büdöset pukizott, szó szerint zabálta a füvet! Aztán meg hányt, vagy hasmenése volt. Aztán valaki felhívta a figyelmem, hogy mire figyeljek, így kipróbáltuk egy középkategóriás premium tápot, ahol elsőként hús van feltüntetve. Minden tünete elmúlt, csak kétszer van széklet és kevés, nem eszi füvet, nem iszik bölény módjára. Stb, stb,

Szőval, ha megteheted ne add alább a premium tápnál. De azt mondják ettől a Barf még jobb, én is szeretném kipróbálni, de egyenlőre nem találok olcsó és jó húsforrást.

2014. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. okt. 15. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Húú ez nagyon nem jó táp, a lehető legrosszabb. Nem tudom milyen árkategóriában gondolkodsz, de húsból minél több legyen benne, a fehérje is legyen vagy 25 %.

Josera, Brit Care, Happy Dog Naturqroc ezeknek az ára nem olyan vészes viszont elég jók.

2014. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben utánanézek :) Köszönöm a válaszod :)
2014. okt. 16. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!