Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc környékén azonnal...

Miskolc környékén azonnal állatorvost írjatok aki házhoz jön mert meghal a kutyám!?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 01:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom!! Az én kutyusom is orvos hiány miatt pusztult el :'( ez az aranyos emberke meg mindenkit csak bántani tud. szerinte csak olyan ember tartson kutyát aki nettó 500 ezres jövedelemmel rendelkezik és nagyvárosban él. szolnok megyei vagyok és itt sem jobb az orvosi ügyelet. :-(
2014. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%

Mikor az én kutyámat ütötte el vonat egy taxitársaság sem vállalta el, hogy bevisz minket az állatkórházba, pedig ez nem a vad kelet, meg egy kis falu, hanem nyugati megyeszékhely. Szóval, kb. ha az embernek nincs autója meg van lőve.

Részvétem, kérdező:(

2014. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%
Ja és ritka az olyan ember aki neked kedves piszkálódó fel fog kelni hajnalban h kutyát vigyen orvoshoz. sajnos. :-(
2014. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Tetszik ez a miért engedted, hogy mindent felszedjen? -kérdés... 4 hónapos kölyökkutyámat már úgy sétáltatom, hogy mint egy sas, figyelem minden mozdulatát, de így is fel tud kapni bármit, sokszor nem győzöm kiszedni a szájából. Már annyit matatok a szájában, hogy egyszer engem fog megkapni:) Szóval nem biztos, hogy mindig meg lehet előzni a bajt, bármennyire vigyáz az ember.
2014. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%
De amúgy igaza van, miskolci vagyok èrdekes egyszer pünkösd vasárnap is hìvtam már orvost, pedig nem is "ismertem" csak párszor már látta az állatot általános dolgok miatt. Szóval aut se èrtem, hogy mivel oltás chip stb kell, mièrt nincs az ember telefonjában egy orvos száma akit bármikor hìvhat? Alap lenne. Lwhet sajnálni a kèrdezőt, de attól mèg ezt elcseszte, ez az igazság. Előre kell gondolkozni mert ez nem volt egy hű de ritka eset.
2014. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyáidat! Erős a gyanúm, hogy mérgezés volt.
2014. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálni sajnálom ,de nem a kérdezőt, hanem a kutyát. Azt ne mondjátok, h egész Borsodban nincs olyan taxia, aki beengedne kutyát a kocsiba, és éjjel nem dolgoznak taxisok....

Nekem 2 olyannak is megvan a száma, akik kutyát is visznek, az egyik éjjel, a másik nappal dolgozik. Ha épp nem fuvaroznak ,a telefont akkor is felveszik, és szólnak egy kollégának.


De amúgy meg felhívod a diszpécsert, ő elmondja ki tud segíteni és olyat küld.


És kisokoska! Nekem sincs 500ezres fizetésem. De akinek annyi pénze nincs, h egy esetleges balesetet kifizessen, az nagyon felelőtlen módon tarja a kutyát. Nekem se a bokron terem a pénz, dolgozok érte. És nem, nem jó a jövedelmem, legalábbis én a minimálbért nem tekintem annak. Mégis félre van téve arra az esetre, ha baj lenne a kutyával. A saját betegségemen - ha kell - hajlandó vagyok spróolni, ak utyán nem. Nem azért vállaltam érte felelősséget, hogy utána cserben hagyjam a pénzre hivatkozva.

Vannak barátok, család, rokonok, szomszédok, csak mindeiki adjon 500 Ft-ot, megvan az összeg. Nekik meg úgy törleszti az ember, ahogy tudja.


Nem ciki szegénynek lenni, nekem se volt mindig ilyen jó dolgom. De nem volt akkor se net, se mobil, se állat. Mert egyiket se tudtam volna kifizetni. Csak az első kettő nem érez fájdalmat....

2014. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%
és mi van olyankor ha pl:5 éves a kutyám volt munkám még anno. és most munkanélküli lettem két gyerekkel vagyok akkor most dobjam utcára a kutyámat vagy vegyem el a gyerekektől az utolsó ft-ot is. sajnos vannak ilyen szar helyzetek amit én sem élvezek hidd el nagyokos.
2014. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
én sem szenvedtetem a kutyámat mert ha baja van viszem a dokihoz aki segit ha nincs pénzem akkor is. de utazni én sem tudnék vele. esetleg a hátamra venném és elkezdenék sétálni vele a két gyerek kezét fogva 80 km-t ha nincs helyben doki.
2014. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
20%
te más helyzetébe nem tudsz belegondolni egy kicsit...volt olyan igen velem is hogy húsvét másnapját átsírtam ölemben a kiskutyámmal aki haldoklott mert nem volt elérhető orvos se segítség. itt nem csak a gazdik hibáztathatók mert nem tudnak utazgatni hanem az orvosi ellátás is! mert az ügyelet azért lenne h segítsenek és elérhetőek legyenek.
2014. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!