Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc környékén azonnal...

Miskolc környékén azonnal állatorvost írjatok aki házhoz jön mert meghal a kutyám!?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 01:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
ja és hogy mindig a net jön fel: telenoros vagyok és 990ft egy egész hónapra. ez a nagy összeg. igaz????
2014. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Minden sértegetőnek mégegyszer mondom hogy ez hajnalban történt és nincs autónk sajnos olyan ismerosunk sem aki hajnalban felkelt volna azért hogy bevigyuk Jessyt. Meg eleve nem is volt hová vinni szegénykémet... Akár hiszitek akár nem én mindent megprobaltam minden orvost hívtam. A legszomorúbb pedig hogy az ugyeletre sem lehet számítani. Másreszt meg ugy gondolom nem is tett volna jót neki az utazás.
2014. okt. 17. 20:27
 23/28 anonim ***** válasza:
62%
Ügyeletet a doki nem szivesen vállal. Ráadásul nem kötelező tartani. Tehát lehet hibáztatni a dokit, csak épp felesleges.
2014. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Meghalt szegény????
2014. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%
Itt csak a sértegetés megy igaz!! A nagy kutyabarátok meg nem arra válaszolnak amit kérdezel és segítsenek a kutyán....hanem oktató programot tartanak...szép! Mindenki hibázhat emberek vagyunk! És kerülhet mindenki ilyen szerencsétlen helyzetbe akármikor. Inkább segíts ha a kérdésre válaszolsz ez a kutya érdeke ilyenkor nem a sértegetés. azzal nem lesz előrébb senki.
2014. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom kérdező.:(


Én egy hete veszítettem el a törpenyuszim. Egriek vagyunk,szombat este volt(ma egy hete..)de ügylet 10-ig volt,utána már nem. Orvossal beszéltünk,azt mondta csak reggel vihetjük,ügyelet pedig már csak Pesten van.

Szörnyű volt.

Én úgy tudom,hétköznap sincs tovább. (Vagy igen?)

2014. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Nemrég tapasztaltam (hát, azt nem mondom, hogy szerencsére, de nem az én bőrömön), hogy egy kiskutyát megcibált egy nagyobb kutya (még mielőtt valaki beleszól, NEM bull-tipusú volt, hanem német juhász..), és a gazdiék csak átutazóban voltak itt, megálltak valami ismerősnél vagy tankolni már nem emlékszek..

Persze a nagykutya gazdája sehol nem volt, de nem is érdekelte őket.

Felhívták az ÖSSZES rendelőt, ez szombat délután 2-3 körül volt, sehol senki, fel se veszik.

A zsolcai rendelő ki volt kapcsolva, de egy másik állatorvos mikor felhívta, neki be volt kapcsolva (tehát szortírozta, hogy ki hívhatja fel..), ők az ügyeletesek, és NEM vállalták el a kutya műtétjét, pedgi a gazda ott ordibálta, hogy bármennyi pénzt hajlandóak kiadni, de közben a kutyából amúgy ömlött a vér...és másik városba kellett átmenniük. Nem tudom, hogy túlélte-e, de szerintem nem élte túl..

Ennyit miskolcról egy csődtömeg az egész város, 1-2 kivétellel mindenki hasznavehetetlen, önző...

(az 1-2 kivételt állatorvosra értem, de nem reklámozok, így nem nevezem meg:) )

2015. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Bár régen ment ez a beszélgetés, tegnapelőtt (2016. dec. 30-án) ez volt az első, amit elolvastam, mikor a kutyámnak éjszaka állatorvost kerestem.

A kutya reggelre elpusztult, sajnos Miskolcon nincs állatorvosi ügyelet, nem kötelező. Régen volt, pénz miatt nincs, és most este 10-ig Felsőzsolcára lehet kimenni.

Nekünk éjfélkor kezdődött, és reggel háromnegyed 8-kor az állatorvoshoz menet a kocsiban meghalt.


Az én hibám is, Nyíregyházára levihettem volna, el is indultam, de azt hittem javul, így visszajöttünk a kocsitól. Sajnos téves volt a feltételezésem, kár, hogy állatorvossal nem tudtam beszélni a tünetekről.


Ma már az egész beszélgetést átolvasva azt kérem, mert az a segítség valójában, ha tudtok olyan állatorvost, akit éjszaka is el lehet érni Miskolcon, közöljétek, hátha még szüksége lesz rá valakinek.

2017. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!