Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel segítessz egy kutyán...

Mivel segítessz egy kutyán segítségkérés esetén?

Figyelt kérdés
Nézegetem itt a kérdéseket és a válaszokat de sajnos azt tapasztalom sok kérdésre válasz alig alig érkezik, csak okoskodás "mert mindent jobban tudok". És hidjétek el vannak olyan helyzetek amikor igen is jó és életmentő egy egy emberke válasza vagy tanácsa. Nekem személyes tapasztalatom ez. Sokat segített egy személy a kiskutyám felnevelésében rengeteg jó tanáccsal amit a dokitól nem kaptam meg. Most már 3.hetes szép kis gombóc hála a segítőkész emberkének!!!! És aki a nagy állatbarát piszkálódóktól lehet nem lenne már velem!
2014. okt. 18. 08:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mi is a kérdés pontosan?
2014. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha én segítséget kérek...próbálsz segíteni azon az állaton hasznos jo tanáccsal vagy inkább oktatni kezdel?
2014. okt. 18. 09:04
 3/14 anonim válasza:
Csak arra válaszolnék,amit kérdezel,mert a végén még kioktatásnak fognád fel..:-)
2014. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy pluszba még leírod hogy te nem így csinálnád vagy nem úgy....a tanácsot sztem nem veszi senki rossz néven. de vannak olyanok akik mellőzik a válaszadást és előnyben részesítik a bántást szidást. :-)
2014. okt. 18. 09:22
 5/14 anonim válasza:
Ebben maximálisan egyetértek veled,100 emberből 70 ilyen.Csak ez már nem ennek a topic-nak a témája lenne..:-)
2014. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

most mi a kérdéses-problémád? ezen az oldalon mindenki elmondja-elmondhatja a véleményét-tanácsát. ezért nem megsértődni kell, hanem a számodra hasznos tanácsokat megfogadni, a "trollokat" meg figyelmen kívül hagyni. de az is benne van a pakliban, hogy olyan ember ad neked tanácsot ( még ha neked nem is tetszik ) aki 10-15-20 éve tenyészt-oktat, egyszóval van tapasztalata. a tapasztaltak nem leszólni-bántani akarnak, hanem esetleg rádöbbenteni a hibáidra.

de ha az itteni válaszok nem tetszenek, akkor óvodában-iskolában is kérheted szakember véleményét, bár lehet hogy az sem mindig fog tetszeni.

úgyhogy nyugi.)))))

2014. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom nem egyértelmű a kérdésem. nem az a problémám hogy válaszolsz+tanácsot adsz.....sőt. az is kell!!! az a baj hogy 10 emberből talán 2 válaszol a feltett kérdésre. :-)
2014. okt. 18. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ezért mondtam, hogy szűrd ki azt ami "lényegtelen".:)
2014. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ki is szűrném csak rögtön elborul az agyam :D Bocsi :)
2014. okt. 18. 10:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekik is, szóval? :D


Attól, hogy valaki nem a konkrét kérdésre válaszol, hanem más megvilágításba helyezi a dolgot, plusz információt ad, még lehet hasznosabb a válasza, mint mondjuk azé, aki válaszolt.

Pl. ha valaki megkérdezi, hogyan fedeztesse az éves szukáját, sokkal jobb, ha megírják, hogy ne csinálja és miért, mintha azt írnák meg, hogyan csinálja, nem?

2014. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!