Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány mérete van egy yorkinak...

Hány mérete van egy yorkinak én ugyhallottam extramini mini és normál méretü, ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem igaz. A yorkshire terriernek hivatalosan csak egy mérete van. Az "extramini" példányokat szaporítók "gyártják", úgy hogy az almok legkisebb(=nem életképes, almon belül a legbetegebb) példányait pároztatják. Vagy pl 8 hetesnek árulják, de még csak 5 hetes a kiskutya. Le kéne csukni ezeket a szaporítókat, ezek miatt yorkit szerintem csak 100 ezer fölött nagyon jól leinformálható helyről lehet venni, teljesen elcsökevényesedett a fajta...
2010. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan hogy mini/exrtamini/ultramini!!!! Az ilyennek nevezet kutyák, úgy készülnek hogy az almok leggyengébb/legnyomibb ebeit nyomják össze, de azok a kutyusok beteges, gyenge, halálra ítélt kutyák.

Mint minden fajtában, a yokrinál is vannak kisebb eltérések, nagyobb-kisebb kutyusok, de a "mini-t" a szaporítok találták ki mert valaki nagyon hülye egyszer azt mondta hogy minnél kisebb annál divatosabb.

2010. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem az elsőnek van igaza és amugyis mindenki azt modja hogy egy mérete az extra mini van méghogy nem létezik én csak azért kérdeztem hogy egy mérete van vagy több hány mérete van?
2010. jan. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!