Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapfos Premiere táp, és...

Fressnapfos Premiere táp, és az új Panzi fitactive hipoallergén tápról tapasztalat?

Figyelt kérdés
A premiere-hez azt írták, prémium táp, ezen kívül nem tudok róla sokat. A panzinak meg ez egy új kajája, azt írják hipoallergén (akkor elvileg nem szabadna nem annak lennie), eddig nem láttam, van halas meg bárányos, eddig jól hangzik, de van valakinek tapasztalata vele?

2014. okt. 19. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


itt van amit kinéztem, jónak tűnik?

2014. okt. 19. 13:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont én is a két tápot néztem :D


De a panzi fitactive szerintem jobb minőségű mint a premiere

2014. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igazi hipoallergén táp kell akkor ez biztos nem az, nem sok van ami tényleg az, nem csak rá van írva.
2014. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mi kutyusunknak nem jó!Az állatorvost megkèrdeztük utólag,mi lehet a problèma,ha már hónap óta ezt a tápot vesszük,ès azt mondta,felejtsük el,arra jó,hogy a gazdát megnyugtassa,hogy megtett mindent,megvette a hypoallergèn tápot.Semmit nem èr,csak árt.Sebesre vakarta magát jóformán!Most főzök neki,úgy,mint magamnak,mivel az a táp,ami valóban hypoallergèn számomra jelenleg nagyon drága.Royal Canin az Valóban hypoallergén tápot készít.Tegnap ezt a véleményemet megpróbáltam megosztani egy oldalon,a kutyabolton. Gondolom nem tetszett nekik,hogy valaki rontja a boltot,így nem engedélyezték a vélemények közt megjeleníteni.
2015. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!