Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy labrador fajtájú,...

Chloéé98 kérdése:

Van egy labrador fajtájú, fajtiszta, hófehér, nőstény kutyusom. Kilenc éves és a kérdésem úgy hangzana, hogy lehet-e még ilyen korban kicsinye?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Belepusztulna a jobbik esetbe, a rosszabbikba egy hosszú és fájdalmas méhgyulladás, császármetszés, szoptatási és ellési fájdalmakon menne keresztül. Kedves Chloé aki 16 év körüli vagy. Nézz be menhelyre, nézz a kutyák szemébe és utána mond megint ki, hogy én 9 kiskutyák akarok a világra hozni. Azokat eltartani ami kb milliós beruházás még elérik a 2 hónapos kort. Törzskönyv nélküli keverék kutyáknak pedig nehéz gazdát találni, mi lesz ha a nyakadon maradnak. Tényleg el tudod inténzi, hogy 3 hétig az anya és a picik közelébe legyél. Tudod mit kell csinálni ha egy kiskutya elakad? Ha az anyából véres, zöldes nyálka ürül mert belerohadt a kiskutya?



A saját magad és a kutyás társadalom érdekében nagyon kérlek ne tedd. Millió számra van Magyarországon a labrador és labrador keverékek száma. MÉG A KÖLYKÖKÉ IS !!!

2014. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl öreg már hozzá, és amúgy se szaporíts, van már elég felesleges kiskutya. Egyébként a menhelyi keverék is fajtiszta, a fajTAtisztaság már más kérdés. És mivel labradorból a standard nem fogadja el a fehér színt, ezért nem hinném hogy az. Másrészt az anyakutya és a kiskutyák tisztességes ellátása rengeteg pénz.
2014. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam, igen talán hátrány az, hogy 16 vagyok, talán tapasztalatlan vagyok, de nem akarnák rosszat a kutyusomnak, csak érdekelt, mennyi idős korig lehet picinye
2014. okt. 19. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor lehet bármelyik kutyádnak "picinye", ha kiváltottad a kennelnevedet, fajTAtiszta kutyákat vettél, akiket látott orvos, átestek a tenyésszemlén, és elértél velük kiállítási eredményeket. Valóban gőzöd nincs az egész menetéről, előbb tanulj, utána tenyéssz, de ne szaporíts!

Ennyi idősen már belehalhat a kutyusod az ellésbe. De az ivartalanításhoz még nincs késő, az én kutyám is ennyi idősen lett ivartalanítva. Sosem szült, de így sem lett baja.

2014. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen már úgy is öreg lenne hozzá, ha előtte lettek volna már kölykei. De így még további veszélyeket rejtene egy fedeztetés.
2014. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hófehér labrador nincs,illetve színhibás.

Mivel agyonszaporított fajta,tele van velük az összes menhely és gyepi,továbbá a fajtamentés.Szerinted kell még egy szaporított alom hozzá?

2014. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet de egy ivartalanítàs jót tenne neki
2014. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Labrador sárga maximum, hófehér nem hiszem. :D Valószínű nem is fajtatiszta a kutyád, ha még azt sem tudod mi a különbség a fajtatiszta és a fajtiszta között. Meg amúgy is, idős már. Ne szaporíts, tényleg rengeteg Labrador keverék van...
2014. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!